T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara

Ziyaretçi

/ #98

2014-07-24 14:10

Sayin cok degerli Basbakanimiz!

Ben Austria´da yasiyorum ve dogma büyüme Austria´dayim. Türkcem icin kusuruma bakmayin, ancak bukadar yazabiliyorum. Ben Türkiyede bir is kurmaya heveslendim daha dogrusu bir kac arkadaslar´la (Ankarada)beraber is yapmak istedik. Cok güzel bir sekilde basladik, cok seyler ögrendik "Allah razi olsun" ama bu yeterlilik Belgesi bizi cok kötü etti hatta migdem halen agriyor " 17.000,- JTL bir yil icin" halen inanamiyorum ama öyle!!! NASIL OLUR??? Ben bir cok ülkeden alisveris yapiyorum bir cok ülkeden bilgi topluyorum ve kendi ülkemde böyle birsey yasiyorum, halen soktayim! Yeterlilik Belgesi ve 17.000,- JTL bir yilda ne demek diye kendi kendime soruyorum!? Ben kendi Service yerimi kurayim dedim genede 6 bölgede 20 serviceci acik dediler! Böyle birsey olamaz halen inanamiyorum! Neden kendi Service Stationumu kurdummu yeterli gelmiyor sonucta ben o garantie yi veriyorum ama kendi Service imde yapilacak diyorum ne gerek var 21 Service ciye halen anlamiyorum!? Ve okudum, bir bilgisayar yazicisi icin 5 yil garantie sadece Türkiyede var galiba!? Her yerde en fazla 2 yil! Allah rizasi icin birazcik birseyler yapilamazmi bu konuda? :)

Saygilarimla

Durdu Tipirdamaz