GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

Ziyaretçi

/ #57

2014-09-29 20:51

Sayin genelkurmay başkanliğina,efendim benim kardeşimi vatani görevini yapmak için askere gönderdik,acemi birliği istanbul küçük yali usta birliği kirklareli çikti,usta birliğine gitikten yaklaşik iki ay sonra sol yan ağrisi şikayetinden revire kaldirilmiş daha sonra askeri gata hastahanesine sefki yapilmiş,yapilan tahliler sonucunda kardeşimin böbreğinde tümör olduğu teşisi konuldu yapilan ilk ameliyatinda bi böbreği alindi,tabi o sirada 3 kişi ben anem babam otelde kaliyoruz bazen bahçede yatip kalkiyoruz,40 gün tedavi den sonra eve gönderildi 2 ay kontrol verildi,iki ay sonra kontrole gelen kardeşimin tümörün her tarafina dağildiği söylendi 2 ci bi ameliyat yapildi gene 42 gün tedavi edildi ama bize herşeye hazirlikli olun denildikten sonra hastamizinda isteği uzerine hastaneden alip kendi imkanlarimizla tedavi etmek üzere ankara gazi ünüversitesinde görev yapan pr dr uğur coşkun diye bi doktorun özelinde tedaviye başladi,bi iki ay olumlu sonuçlar aldik ondan sonra gitikçe kötüleşti ve en sonunda mardin park hastahanesinde vefat eti,ama kimse bu bizim askerimizdi bu bizim evladimizdi demedi,mesut demir tskanin askeriydi hiç kimse bize sahip çikmadi,ve aileme ben bakmaktayim ve bakamiyorum borçlar boğaza kadar dayanmiş durumda,siz büyüklerimizden ailemi geçindirecek bi iş istiyorum,saygilarimla,gerekenin yapilmasini arz ederim.