GENELKURMAY BAŞKANLIGINA DİLEKÇE

Ziyaretçi

/ #62

2015-11-06 15:40

P.söz. er burak erkoc ben 39.mek.piy.tug.bağlı hatay Altınözü ilçesinde kilictutan hd.krk.görevli sözleşmeli er im bizim sürekli maaş imiza zamlar yapılıyor zam dan ziyade bu projenin daha etkili herkesin daha severek yapabilmesi için zamdan ziyade özlük hakları taninmasi gerektiğini düşünüyorum en azından tabanca alabilelim biz TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ nde rutbesiz personeliz bizi herkes 12 aylık vatani görevini yapan askerlerle bir tutuluyoruz bu proje 2011 yılında çıkartıldı ama beklenen kadro olusmadi bu kadronun olusmasina daha hızlı bir şekilde ulasilabilecegini düşünüyorum bizde personel olduğumuz için askeri personel kartimiz olsun silahimiz olsun kamoflajimizda profesyonel asker olduğumuza dair amblem olsun kritik bölgede görev yapan uzman erbas lar 3 günde 24 saatlik istirahat iznine çıkıyor sözleşmeli erler de 1 haftada çıksın bu genelleme bi sıkınti maasimiza zam değil de özlük haklarına yönelik değişiklikler yapılması hem bizler için hemde yeni katılacak arkadaşlarım için çok önemli bi durum kime sikayetlerimizi ilettiysek bizimle kimse ilgilenmiyor normal asker sin diyip gecistiriyorlar bu durumun duzeltilmesi olumlu sonuçlar doguracagini düşünüyorum gereğinin yapılmasını arz ederim