GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

Necati

/ #159 Doğuda Süriyede Gönüllü Olarak Doğuda Görev Yapmak İşdiyorum

2019-10-14 14:03

Bana Lütfen Yardımcı Olur musunuz Ben Şuan Balık Esir edremıtde Askerim Fakat Burda Soğu İnsan Sorunlu Bişkolojosi bozuk Burda yapamıyorum Azemi birlimden üsta birline Gider ken bile ğönüllü olarak doğuya süriyeye Gitmek işdemişdım ama nasip olmadı lütfen ban yardımcı olun burda yardımcı olmuyorlar ben aşkerliyimi Uzatmak İstiyorum Fakat Burda Yapmak İstemiyorum Devlete Hizmet Edmek İstiyorum Aşkerliyimi uzatmak istiyorum Fakat Doğuda yapmak istiyorum bu turumda bana yardımcı olmuyorlar doğuya gidebilirsem aşkerliyimi uzatcam Doğuda Görev yapmak işdiyorum gönüllü Olarak Burda yapamıyorum Jardarma komando başvuru yapmak işdiyorum doğuya gitdim zaman aşkerliyimi uzatıp doğuda görev yapıp ve komando olmak işdiyorum çocuk luğumdan beğri tek hayalim Devlete Çalışmak istiyorum fatan için kotülere karşı Mücadele demek isdiyorum o burda aşkerliyimi yapmaya devam edersem teşkeremden sonra devlete hizmet edmekden komando olma hayalinden faz geçmiş olacam bana yardımcı olur musunuz lütfen aşkerliyimi uzatıp doğuda görev yapmak işdiyorum fakat bana burda yardımcı olmuyorlar bi kaç kişi araya şokdum halde bana yardımcı olmadılar yaparsa burda yapacak dediler bi kaç arkadaş tertip hemriyle doğuya gitmek işdediler ve gönder diler fakat bana yardımcı olmadılar yardımcı olun lütfen iyi haber alirım ihşalşah