GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Bahar

#151 Asker ablası

2018-06-12 22:53

Ben bir Asker ablası olarak ailecek kötü durumdayız 10 gündür kardeşim Asker yaptığı eziyetten artık psikolojikmen çökmüş halde komutanlara sesleniyorum böyle eziyeti kardeşiniz görse yakınınız Görse eliniz den geleni yaparsınız ben ne yapacağımı bilmiyorum tek yaptığım bir ay rapor aldım hava değişimi çocuk şimdi den korkuyor ben gidersem eziyet ederler rapor aldım diye beni bırakmayın diye yalvarıyor bu nasıl askerlik eziyet İçin mi yolluyoruz Edirne /Süloğlu istikam komutanlarının eziyet neymiş görmesini istiyorum lütfen sizden yardım bekliyorum ne yapmam gerekiyorsa yapacam.

Ziyaretçi

#152 Re: askere dayak ve haksızlık

2018-09-28 20:52

Ziyaretçi

#153 Re:

2018-11-11 19:18

kardeşim sonuç ne oldu 

Rizvan

2019-05-09 07:32

Rizvan yildirim ben doguda ust bölgesinde askerlik yapiyorum benim kardesimin 2 taneside doguda yapti bende doguya ciktim benim hakkim bati deyilmi babamda doguda yapti

er

#155 Re: askere kötü davranma

2019-05-13 20:32

#10: asker annesi - askere kötü davranma 

uzman onbaşi ne bok oluyorki evlatlarimiza

eziyet edeblir ben şirnak namaz dağinda görev yaptım

er olarak yaptim yanimdaki uzman cvş dahi benden farki yokdu şunu demek istiyorum doğuda üst bölelerede askerlik yapan kim olursa olsun rütbe sökmez kimse kusura bakmasin uzman on başi kim

Biray

#156 Askerlik

2019-05-29 11:05

#2: - askerlik 

Ben Siirt Kurtalan'lıyım yanlış anlamayında kurtalanın doğu ile alakası yok burda çarşı izni olması gibi batıdaki her hak mevcut keşke bende başka bi yerde ikamet edip kurtalanda askerlik yapsaydım.

Ziyaretçi

#157 Genel kurmay baskanlıgına

2019-10-02 17:38

Benim 5 çocuğum var oğlum tek erkek çocuk suan Irak’ta askerlik görevini yerine getirmekte  ben 4 çocuğumu da okutan 1 tanesinide askere yollayıp çalışan bi anneyim 6 ay önce çok büyük bi hastalık geçirdim çok şükür atlattım sizlerden tek ricam oğlumu ordan almanız bi anne olarak buna kdayanamıyorum bana yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz 

BurakA

#158 İşitme Engelli

2019-10-05 12:52

İşitme engelliyim raporum %50.
Askerden muaf olmuştum ama yine de askere gitmek istiyorum doğuda savaşmak istiyorum ne yapmalıyım ? Yardımcı olun askere gideyim rahatlayım artık

Necati

#159 Doğuda Süriyede Gönüllü Olarak Doğuda Görev Yapmak İşdiyorum

2019-10-14 14:03

Bana Lütfen Yardımcı Olur musunuz Ben Şuan Balık Esir edremıtde Askerim Fakat Burda Soğu İnsan Sorunlu Bişkolojosi bozuk Burda yapamıyorum Azemi birlimden üsta birline Gider ken bile ğönüllü olarak doğuya süriyeye Gitmek işdemişdım ama nasip olmadı lütfen ban yardımcı olun burda yardımcı olmuyorlar ben aşkerliyimi Uzatmak İstiyorum Fakat Burda Yapmak İstemiyorum Devlete Hizmet Edmek İstiyorum Aşkerliyimi uzatmak istiyorum Fakat Doğuda yapmak istiyorum bu turumda bana yardımcı olmuyorlar doğuya gidebilirsem aşkerliyimi uzatcam Doğuda Görev yapmak işdiyorum gönüllü Olarak Burda yapamıyorum Jardarma komando başvuru yapmak işdiyorum doğuya gitdim zaman aşkerliyimi uzatıp doğuda görev yapıp ve komando olmak işdiyorum çocuk luğumdan beğri tek hayalim Devlete Çalışmak istiyorum fatan için kotülere karşı Mücadele demek isdiyorum o burda aşkerliyimi yapmaya devam edersem teşkeremden sonra devlete hizmet edmekden komando olma hayalinden faz geçmiş olacam bana yardımcı olur musunuz lütfen aşkerliyimi uzatıp doğuda görev yapmak işdiyorum fakat bana burda yardımcı olmuyorlar bi kaç kişi araya şokdum halde bana yardımcı olmadılar yaparsa burda yapacak dediler bi kaç arkadaş tertip hemriyle doğuya gitmek işdediler ve gönder diler fakat bana yardımcı olmadılar yardımcı olun lütfen iyi haber alirım ihşalşah

Ziyaretçi

#160 Re:

2019-12-09 10:50

#4: -  

Asker gel yarin başla

Ziyaretçi

#161 Selam

2019-12-10 08:13

Vatanı sev ki oda seni sevsin

#162 Re:

2019-12-25 22:00

#12: -  

Ziyaretçi

#163 Re:

2019-12-25 22:02

#154: Rizvan -  

Vatan sevdası dediğimiz böyle mi

01CCC001

#164 Re: Re: 01CCC001

2020-02-12 14:27

#101: Atmaca - Re:  

Benide bu arkadaşın askerlik yapmak istemediği topragimizda görevlendirir misiniz!

Ziyaretçi

#165 Re: Re: lütfen bu msjımı okuyun

2020-02-20 08:47

Bende  törur   icine   girmek   istiyorum   şu  an  askerdeyim