SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

Quoted post

Ziyaretçi

2014-09-26 08:12

Arkadaşlar çarşamba sicil kaydımla odaya gittim,gitmeden önce teostan yatırdım parayı,odada dilekçeyi doldurdum,kimliğimi verdim ve ok dediler,kendileri gönderecekler ve işlem tamam;)Allaha binlerce şükür,şimdi maliyete çalışmak kaldı ama ben dosya yakalı yaklaşık 5 yıl oldu,ufak çocuk olunca nasıl çalışıcam ve neye çalışıcam bilmiyorum,bugün notlarımı toparlıcam,sizlerden tavsiye bekliyorum,murat yayınlarının tüm dersleri kapsayan kitabını almıştım 5 ay önce,şimdi maliyet için ne önerirsiniz??1 ay çok kısa aslında ama çok hırsla başlıcam,buraya kadar geldik artık sınav atlamak istemiyorum,biran önce çalışmaya başlamak istiyorum;)herkese sevgiler ve başarılar...

Yanıtlar

Ziyaretçi

#2042 Re:

2014-09-26 09:13:09

#2041: -  

Biraz araştırma yaptım ve Yurdakul Çaldag hocanın MALİYET YONETİM MUHASEBESİ UYGULAMALARI kitabını satın aldım.kitaba yeni basladım,diger kitaplara gore biraz agır ama son  sınavlara baktıgında daha sanki biraz daha yakın. genelde cozumlu ve cozumu olmayan sorular var,cozumsuzleri bize brakmışlar yada kitabın içinde cozum var ama ben gormedim,içerigine oylesine goz attım cunku.Planım su; o kitabı bitirip cıkmıs sorulara da bakmak,Herkeze basarılar Allah yardımcımız olsun.....HAYIRLI CUMALAR...