SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

Quoted post

Ziyaretçi

2012-09-15 16:02

türmobun vermiş olduğu cevap ve şulem1 e bakılırsa Türmob ve şulem01 resmen zırvalamışlar. yazacak çok şey var onlara ama kısaca cevap vereyim. Mesleği alt üst eden kendileri, eskiden ve şimdi smmm olabilmenin özel şartları kanunda kısaca: İlgili bölümlerden lisans mezunu olmak, Staj başlama sınavını kazanmak, staj yapmak yeterlilik sınavlarını vermek. Şimdi bakıyoruz aramızda ilkokul mezunu, staj başlama sınavına girmemiş, staj yapmamış, yeterlilik sınavına girmemiş (ki özel sınavlarda sorulan sorulara ve verilen cevaplara bir bakın) güya sözde smmm lerle doldu. Kimi kandırıyorsunuz sizler. Karşınızda çocukmu var sizin? Hangi haktan hukuktan kanundan bahsediyorsunuz. Yazıları süsleyip püsleyip ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorsunuz. Adam olun adam. Türkiye genelinde 250 kişiye tek dersten hak vermekle meslek alt üst olmaz. Şiddetle kınıyorum.

Yanıtlar

izmir

#327 Re:

2012-09-15 18:16:15

#325: -

binlerce yetersize özel sınavlarla üstelik kopya çekmelerine bile göz yumarak belgeleri verdiklerinde alt üst olmadıysa bu meslek bize verilecek tek hakla hiç olmaz bana yolladıkları cevabı görüyorsunuz resmen yetersizlikle suçlanıyoruz ama asıl yetersiz olan biz değiliz türmob yetkililerinin ta kendisidir ben sınav sonucumu aldığım günden beri defalarca türmobu aradım yücel beyle görüşmek için kendisine ulaşamadım bile yerinde yokmuş yada yok dedirtti bilemiyorum görüşme ayarlayabilecek ulaşabilen arkadaşlar varsa ben tekrar söylüyorum ben yanınızda olacağım yeri ve zamanı belirtin yeter