bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #364

2014-06-02 17:24

mehaba benim hidayet mehmet adında bir oğlum görme engeli busene birin ci sınıfa başladı başladığında rehper öğretmei yapayacağını ve bizim hastane raporu almamızı istedi bende adana kozan devlet hastanesine baş vurdum rapor için adana numune hastanesine sevk ettiler adana numunu eyitim ve araştırma hastanesine baş vuduğumda ekim ayı idi raporun elime gecmesi aylarımı aldı ninda aldım raporu bu arada ben oğlum için mücadele ettim neden yapamasın azda olsa ğörüyor dedim benim mücadelem oğlumun başarı oldu bün okuyabiliyor harfleri eksik yazsada ben bu süreçte cok fazla yıprandım o çok yavaş öğreniyordu ve ben yapamayacak diya çok korkuyor ve odalarda allaha yavlarıyordum çok az gördüğü için sınıfta hiç birşey öğrenemiyor raporun sonucu ğörme engelli okulunu gidebilir diye biz kozanda olduğumuz için benim oğlumu adanaya göndermek hiç istemiyorum ondan ayrılırsam ben ne yaparım o ne yapar nolur yardım edin bana ben kozana ğörme engelli okulu acılsın istiyorum yavlarıyorum bunu okuyun va cevabınızı en kısa zamanda beklıyorum saygılar .