bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

cenk

2014-05-16 10:00

yardım edin

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-05-17 19:36

üzgün kuzen

#353 14 yaşındaki üvey kızana tecavüz eden baba serbest

2014-05-20 06:57

teyzem 10 yıl önce eşinden ayrıldı bi adamla birlikte yaşamaya başladı bu adam teyzemn 14 yaşındaki kızına tecevüz etmiş devletin korumaya aldıgı kızı geri almaya çalışıyolar ortak çocukları olan durdane 8 ve havva 4 yaşındaki çocukların da kimliyi dahi yok durdane okula bile gitmiyor teyzem dedemin helal maaşını bu adama içki parası yaptırıyo yardmcı olun
şu anda ankara şerefli koçhisarda halen aynı evde yaşayan teyzem olan hacer yiğit ve nikahsız yaşadıği seyit yöndem hakkında gereyinin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

2014-05-20 07:09

çok acil kızların hatının kararmasına engel olun

Ziyaretçi

2014-05-22 16:12

TC BASKANLIGINA
BEN FATİH TATAR KAHRAMAN MARAS GOKSUN ERİCEK MAH AGCALAR SOK NO 102 NUMARADA İKAMET ETMEKTEYİM 03 01 2009 TARİHİNDE GÜMÜŞHANE ARZULAR CİMENTO FABRİKASINDAN 5 Cİ KATTAN DUSTUM BU KAZADAN DOLAYI KAHRAMAN MARAS SUTCU İMAM UNİVERSİTESİNDEN 100/72 RAPORLUYUM HAL BOYLEYKEN BENİM HİÇ BİR MADDİ MANEVİ DESTEGİM YOK HİC BİR YERDE CALISAMIYORUM BEN NE KADAR RESMİ KURUM VE KURULUSA BAS VURDUYSAM BİR NETİCEYE VARADIM BEN SUAN MAĞDURUM YIKILMAYA YUZ TUTMUS BİR EVDE YASIYORUM BEN SSK DAN 176 LİRA PARA ALIYORUM BAKMAYA MUKELLEF OLDUGUM BİR KIZIM ANNE BABAM VAR BENİM PARA DISINDA BASKA GELİRİM YOK GEREGİNİN DUSUNULÜP İNCELENMESİNE TARAFIMDAN TARAFINIZA ARZEDERİM SAYGILAR FATİH TATAR TEL 0544 341 03 40

Ziyaretçi

2014-05-23 18:28

slm ben kahramanmaras merkez nokta marketlerde calısmaktayım sorunumuz mesai saatleri gunluk 10 saat ve haftada bır gun saat 08-23 calıstırıyorlar haftalık bır gunde ızınımız var resmı tatıllerdede calıstırıyorlar ama mesai vermiyorlar zor durumdayız bize yardımcı olursanız cok sevınırız saygılarımla

Ziyaretçi

2014-05-25 17:40

malatya, pütürge örmeli köyü cami hocası 4 yıldır
burda görevli olmasına rağmen kadrolu olmasına
rağmen sadece cumadan cumaya camiye gelip cumadan sonra tekrar hiç kimseye bilgi vermeden nereye gittiğini bilmemektedir konuyu ilçe müftülüğüne defalarca sşikayet etmemize rağmen konuyla hiç alakadar olmadı.GEREYİNİ YAPMANIZI ARZ EDERİM. CEBRAİL KARA ÖRMELİ KÖYÜ.TEL NO:05393486666

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-05-26 09:17

Ziyaretçi

2014-05-26 12:23

Ben gemi adamı cuzdanı çıkartmak için tayfa sınav harcını odemek için İZMİR Liman BAŞKANLIGINA 50 metre mesafede swiss efes otelinin altında mevcut TC.Ziraat bankasına sınav harcı olarak 45 Tl yatırdım.Benden devletin bu bankası 30 Tl havale ücrreti aldı.hakkımı helal etmiyorum.bu soygun değilde nedir? Lütfen bu soygunu durdurun. saygılarımla...

Ziyaretçi

2014-05-27 14:59

Okulumuz karma eğitime karşıdır ve haksızlık yapılmaktadır ayrıca yapılan suçlarda şiddet uygulanmaktadır.

Ziyaretçi

2014-05-30 13:27

elazığ açık çöğretim lise müdürlüğüne
alttan 2 tane dersim var sınav açılmassa diploma almıyorum mezun olamıyorum ve devamsızlıktan kalmadım

Ziyaretçi

2014-06-02 16:16

utytyt

Ziyaretçi

2014-06-02 16:47

allah rızası için bi çare bulun...

Ziyaretçi

2014-06-02 17:24

mehaba benim hidayet mehmet adında bir oğlum görme engeli busene birin ci sınıfa başladı başladığında rehper öğretmei yapayacağını ve bizim hastane raporu almamızı istedi bende adana kozan devlet hastanesine baş vurdum rapor için adana numune hastanesine sevk ettiler adana numunu eyitim ve araştırma hastanesine baş vuduğumda ekim ayı idi raporun elime gecmesi aylarımı aldı ninda aldım raporu bu arada ben oğlum için mücadele ettim neden yapamasın azda olsa ğörüyor dedim benim mücadelem oğlumun başarı oldu bün okuyabiliyor harfleri eksik yazsada ben bu süreçte cok fazla yıprandım o çok yavaş öğreniyordu ve ben yapamayacak diya çok korkuyor ve odalarda allaha yavlarıyordum çok az gördüğü için sınıfta hiç birşey öğrenemiyor raporun sonucu ğörme engelli okulunu gidebilir diye biz kozanda olduğumuz için benim oğlumu adanaya göndermek hiç istemiyorum ondan ayrılırsam ben ne yaparım o ne yapar nolur yardım edin bana ben kozana ğörme engelli okulu acılsın istiyorum yavlarıyorum bunu okuyun va cevabınızı en kısa zamanda beklıyorum saygılar .

Ziyaretçi

2014-06-03 17:47

Evde 2 büyük abim ve büyük ablamla yaşamaktayım ve hepside hasta hem pisikiyatri ve diğer hastalıkları bulunmaktatdır...daha önce bakım aylıkğı ve 3 engelli maaşı aylık için İskenderun Devlet hastanesine başvurdum ama Pisikiyatris Feyruz karaalı tarafından 2 abime normal teşhisi kasıtlı olarak verildi.....bu 2 abim çalışamıyor ve hastalar....ben kendime Engelli bir vatandaşım Ailem için bakıcı ve engelli maaşı bağlanması için İskenderun Devlet hastanesi vekaymakamlığa tarafınızca belilenen görevlilerin bu konuyu araştırmasını talebinde bulunuyorum.saygılarımla arz ederim.... Güzel Üyen

Ziyaretçi

2014-06-04 08:46

Konu:kredi yurtlar kurumunda 22. sırada yedeklerde bulunuyordum ama benim üzerime kredi yurtlar kurumuna en az 50 kişi alındı.ihtiyaç sahibi olan bizlerin hakkı yenmektedir.bu yüzden gereğinin yapılmasını arz ederim.
ırmak

#367 Kredi yurtlar kurumunun yaptığı haksızlık

2014-06-04 08:48

İhtiyaç sahibi bizlerin hakkı yenilmektedir. yedeklerde olmama rağmen benim üzerime birçok öğrenci alındı gereğinin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

2014-06-06 15:52

Sayın Başbakanım ben KAHRAMANMARAŞ'ın 12 Şubat ilçesi Şazibey Mahellesi muhtarı seçildim 582 farkla kazandım fakat ben bu mahallede yedı yıldır esnafım üç yıldır bu mahallede ikametkah ediyorum bir ticari arac için ikametkah'ımı Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesi'ne almak mecburiyetinde kaldım. tekrar mahalleye ikametkahımı aldırdım ama bizim hiç bilmedığimız bir altı ay şartı olduğu ıcın muhtar olamadım bu sebeble mağdur duruma düştüm ve muhtarlığı kaybettım onun için sayın başbakanım sizden buyuk bır destek bekliyorum saygılarımla arz ederim... sandık namusdur...
CEMAL KAYA

#369 HAK İHLALİ

2014-06-06 15:53

Sayın Başbakanım ben KAHRAMANMARAŞ'ın 12 Şubat ilçesi Şazibey Mahellesi muhtarı seçildim 582 farkla kazandım fakat ben bu mahallede yedı yıldır esnafım üç yıldır bu mahallede ikametkah ediyorum bir ticari arac için ikametkah'ımı Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesi'ne almak mecburiyetinde kaldım. tekrar mahalleye ikametkahımı aldırdım ama bizim hiç bilmedığimız bir altı ay şartı olduğu ıcın muhtar olamadım bu sebeble mağdur duruma düştüm ve muhtarlığı kaybettım onun için sayın başbakanım sizden buyuk bır destek bekliyorum saygılarımla arz ederim... sandık namusdur...

Ziyaretçi

2014-06-12 16:20

mesudiye mah. şafak sok hayvan damlarından rahatsız olup kötü kokusundan ve sinek oluşturmasında dolayı kaldırılması için gergin arz edilmesini istiyorum

Ziyaretçi

2014-06-13 14:12

lütfen duyun sesimizi Allah rızası için biz arkadaşlarımızla toplandık bu mesajı göndermeye karar verdik sınıf tekrarı olanlar lütfen sorumluluk sınavı yapılsın lütfen eskiden olduğu gibi eylülde yada ekimde yapılsın yerine getirilmesini arz ederiz saygılar
eylül özlü

#372 sorumluluk sınavının yapılması

2014-06-13 14:13

sorumluluk sınavının yapılmasını istiyoruz

Ziyaretçi

2014-06-13 21:44

bimere defalarca şikayet dilekcesi yazdım fakat sonuc alamadım hüseyin özbayla ilgili defalarca şikayette bulundum adam 200dönüm ormanı yakıyor yıkıyor ama devletin sesi cıkmıyor neden se yıkıldı tekrar yaptı bu nasıl iş anlamadım hakkında 12adet dava var ama hicbiriside sonuclanmıyor buadamı kim koruyor anlamadım tek sorum var nerde bu adalet nerde bu devlet anlayamadım

Ziyaretçi

2014-06-14 17:59

2000 yılında iş kazası geçirdim. 2004 te mahkemeye verdim. Hala mahkemem sürmektedir. Şu anda yaşlı ve özürlü maaşına bağlandım. 760 lira maaş alıyorum. Maaşım yetmiyor. İki çocuğum var evim kira. Kendim teavi görüyorum. 2004 yılında tahsis numarası verilip 2012 yılında tahsis numaram değiştirilip geriye dönük birikmiş emekli maaşımı alabilir miyim ?

Anonymous

#375 İLKOKUL

2014-06-19 08:55

Çocuğum 2008 Haziran doğumlu.2014 yılı Eylül ayında 75 aylıkken ilkokula başlayacak.Ama 2007'li büyük çocuklarla aynı zamanda okula gitmek zorunda kalacak.Biz birçok veli bu durumun çocuklarımızda eğitimde olumsuzluklar yaratacağını biliyoruz.Yani 2007'liler sınıfta algılamada ileride olup küçük olanların geri planda kalacağı dolayısıyla özgüvenlerinin gelişmeyeceğini  bilinçli  veliler olarak kesin biliyoruz .Her veli kendi çocuğunun gelişimini elbette ki başkasından daha iyi bilir.Motor ve kas gelişiminin 2015 yılında daha iyi olacağını düşündüğüm için 2015 yılnda göndermek istiyorum.Bu konu ile ilgili yeni bir düzenleme düşünülüyor mu?Göndermesem ne olur?Gelecek nesillerimizin kendilerine özgüvenlerinin gelişmesi için eski yıllardaki gibi herkes çocuğunu istediği zamanda gönderse daha iyi olur kanısındayız.ilgililerin bu konuda duyarlılık gösterip en kısa zamanda eğitime başlama yaşının ileriye çekilmesi biz velileri memnun eder.Duyarlı velilerin de bu konudaki düşüncelerini ilgili yerlere bir an önce bildirmeleri çocuklarımızın yararına olur.Her yıl Eylülde okula gidecek çocuklar kendilerinden ayca büyüklerle gideceklerinden bu kısır döngü böyle devam etmemeli.Yetkililere arz olunur.