bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-02-27 13:03

2014-02-27 14:30

bilal

#278 doğum rapor paramı alamadım...

2014-02-27 14:38

07.08.2009 tarihinde doğum yaptım.Sigortalıyım ödenmesi gereken rapor paramı alamadım.SGK başvurdum ama size dilekçe yazmamı sölediler. mağdurum paramı alamadım gereği yapılmasını arz ederim. SELDA SEVEN TC=42355316986

Ziyaretçi

2014-02-28 07:16

ben şikayet falan deyil senin gibi bir başbakanımız olduğu için gurur duyuyorum

2014-03-01 11:47

Ziyaretçi

2014-03-02 02:05

ilgili makama slm sayın başbakanım ben konya ılgın yukarı çigil köyünde ikamet eden kuzenim bekir oglu bekir dinçer için topluma kazandırılması için yazıyorum yıl 1997 de kaza kurşunu ile kız kardeşini vurdu kız kardeşi öldü ama aile sefalet içinde pskolojik destek belediyelerinizde iş imkanı istiyorum saygılarımla. konya selçuklu şeker mahallesi lalezar sitesi görevli mustafa kula 05378531147

Ziyaretçi

2014-03-02 14:22

sayın başbakınım ben tekirdag,çorluda vatani görevimi yapmaya geldim annem ve babamın resmi nikahı yok babam iki evli olduğu için ben hiçbir haktan yararlanamıyorum aylik bize verilen maaş 36TL ailemin durumu iyi olmadığından bana yardımcı olamıyor babamın yası 56 abim kastaonuda okuyor bursta çıkmayıca perişan olduk burda şimdi biz çocuların sucu ne kaymakamlığa başvurduk bişey yapamayız dediler ben hiçbir haktan yararlanamıyorum lütfen bize yardımcı olun muhtaç durumdayız gereğinin yapılmasını rica ve arz ederim Ramazan sipki

Ziyaretçi

#283 tefeciler

2014-03-07 10:12

sayın basbakanım hatay ın kırıkhan ılcesınde ıkametgah edıyorum memlekette kı tefe ciler almıs basını gidıyor mağdur olan ınsan cok onlarla ılgılı calısma yapılmasını ıstıyorum 18 yasını doldurmamıs kısılerı yanına alıp ahkam kesiyolar acık senet imzalatıyolar gereginin yapılmasını ıstıyorum sayın basbakanım

Ziyaretçi

2014-03-08 18:57

sayın başbakanım ben elazığ salıbaba mahallesinde akp mahalle teşkilatında görevliyim.
sayın başbakanım ihlas finans mağduruyum.biz mağdurlara yardım etmenizi arz ederim...

Ziyaretçi

2014-03-09 00:48

Öncelikle ilk olarak BASBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOGANA şükranlarımı belırtmek ısterım az once haber sıtelerınde gezerken devlet kuruluslarında kul hakkı yıyerek YERLESEN sahısların gorevden alınması ve cezalandırılması soz konusuymus.Devletımzı ALLAHIMIZa zeval vermesın.Senelerdır askerı okullara gırmek ıcın can atmıs bırısı olarak devletımızın hangı kademesınde olursam olayım ılerde gorevımı ve vazıfemı namusumla serefımle getırmek ıcın butun cabalarımla calıscagım.ben henuz 22 yasındayım senelerdır askerı okullara gırmek ıcın ugrastım her defasında elenegımı bıle bıle adımları attım cemaatle baglantısı olan arkdaslarım ellerı kolları nı sallıyarak gırdıklerını bıldıgım halde bnde gıttım bı umutla fakat elendım allahım bu kul hakkı degılmıdır dedım Ama ben pes etmedım allahın ıznıyle torpılsız kendı cabalarımla bı yerlere gelcem .SAYIN BASBANIMIZA COK COK TESEKUUR EDERIMM.INS HAK YERINI BULUR.GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERIM

Ziyaretçi

2014-03-09 21:51

öncelikle saygılarımı sunarım. benim şikayetim src belgesi 4 defa sınava girmeme rağmen kazanamadım. benim gibi yüz binlerce kişi bu sınava giriyor ama kazanamıyor.bu işi neden bu kadar zorlaştırıyorsunuz.milleti ekmeğinden ediyorsunuz. istihdam diyorsunuz ama insanlar bu belge yüzünden işsiz kalıyor.zor olan ehliyeti almış zaten bu insanlar.ALLAH rızası için kendi ve bütün sürücüler adına bu kanuda biraz yardımcı olun.işssiz kalmasın insanlar bu belge yüzünden kolaylık sağlayın lütfen.bunca insanların iş alternatifi yok başka.saygılarımla

Ziyaretçi

2014-03-10 09:24

Ben Ramazan Günen Gaziantep İslahiye Yeşilyurt
Köyünde Yaşıyorum Annem Babam Vefat Eti 1 yıl Önce Bi Amcam Bana Bakmıyor Hep Beni Sokaqa Atıyorlar bana
yardım Edermisiniz Sayın Başbakanım Lütfen

Ziyaretçi

2014-03-10 10:02

ALLAH için ADALET ben dort cocuk babasıyım yazın ınsaat larda kalfalık yaparım hıc bır sosyal guvencem yok yaklasık 3 yada 4 ay once cocuk larımı dovdum elım kırılsa vurmasaydım ama ben turk orf ve ananelerıne gore o cocuklarıma ıkı samarı vurmak zorunda kaldım o anda ıcerıgı dosyamda yazıyor ve bunun uzerıne bana 6 mıylyon adlı para cezası geldı odeyecek durumum yok ve on ay hapıs yatacagım onun ustune 3 ay hapıs cezası geldı toplam 13 ay hapıs cezam var bugun yarın ıcerıye gırecegım ve devletımızın benden korumak ıstedıgı cocuklarım magdur kalacak benden baska benımde onlardan baska kımsemız yok kım babasından ıkı samar yememıstırkı yuce turk mılletı adına bana ceza gelmıs mıletımız bukadar duyarsızmıkı benım yaptıgım cezaya evet alsın dyıor ben cocuguma ıkı tokatı vurmasam kanun ıcerısınde oglum bu bır ooyun yapma desem belkı ılerde daha cok suca karısacak ama o ıkı samar beklı yaptıgının yanlıs oldugunu aklına koydurup belkı bırdaha o yanlısları yapmaz onlar benım cocuklarım canımda kanımda onlara feda zaten benım basıma gelen olenedek kotu bır anı kalacak o baslı basına bana zaten bır ceza ıdı onun ustune 13 ay hapıs bu adaletmıdır kımı kımden koruyorlar hakımler korurkende koruduklarını ekmege muhtac koyor onların ekmegını mamasını ıhtıyaclarını kım karsılayak sayın buyuklerım evet ben cocuk larıma hep zulum eder esımle hergun kavga etsem zulum etsem hak baba ama ben oyle bır baba deyılım hakıme gıdıyorum derdımı anlatıyotum adalet sana ceza vermıyor kanun verıyor kaymakam beye cıkıyorum ben olayı anlatıyorum uzuldugunu soyluyor ama aıleme ıkı ayda 150 yada 200 tlden baska veremıyecegını soyluyor ben derdımı kıme anlatayım ALLh askına dosyama bakın cocuklarıma esıme sorun benım nasıl es ve baba oldugumu ama buceza bana hak deyıl cocuklarım kendı sınıflarında bırer ornek tır evet hatalıyım ama ayakta tedavı gorduler ıkı samarın cezası coluk cocugumu magdur etmekmıdır devlet buyuklerım derdımı kıme yazayım benim derdım coluk cocugumu topluma bırer hayırlı saygılı bırey olmalarını saglamak bu ceza bana deyıl esıme cocuklarımadır bundan dolayı sız levlet buyuklerımden geregını yapmanızı ADALETİ sagmalanızı ömer adaletı ıstıyorum SAYGILARIMLA ARZ ederim

Ziyaretçi

2014-03-10 12:56

ben taibe göncü 4 aydır ehliyet almak için uğraşıyorum 2000 tl gitti.engelli oğlum var onu içeriye kilitliyorum.bakım ücretiyle çocuklarımı geçindiriyorum.4 defa beni arabadan indirdiler.ayın 15/03/2014 tarihinde 5. hakkımı kullanacağım maddi manevi maf oldum nerdeyse bulanıma gireceğim psikolojim bozuluyor.Tayyib baba yardımına ihtiyacım var ben yıllardır oyumu sana veriyorum yine vereceğime söz veriyorum Tayyip babadan rica ediyorum bana yardım etsin...

Ziyaretçi

2014-03-10 13:07

bedaş elektirik faturası saaat buzulmasıyla bana çıkartılan fatura 105bintl itiraz etmeme rahmen iki aylık fatura 345indirdiler amabenim ortalama faturalarım daha önçekileri50tl

2014-03-11 18:05

Ziyaretçi

2014-03-12 08:33

sayın yetkili beyler babam daha önce göz görmezliğinde adıyaman devlet hastanesine abim getirdi ameliyat olamaz dediler olsa tam görmez dediler bende onun icin özürlü rapor cikartim kahta,da gözde 100/57 verdiler göz için yani toplam 100/80 özürlü çıktı ağır özür hayır dediler arada 2 yıl geçti adıyaman devlet hastanesine getirdim busefer göz 100/15 verdi yani gene 100/79 aldı ama yine ağır özüllü yazılmadı ama yazmışlar destek olmadan kalkamaz demişler ayakları sakat olduğu için yani anlayacağınız biri yardım etmeden ihtayacını göremiyor bende o yuzden çalısamıyorum ist daydım mecburen geldim babama bakmaya ama çalişmasam da kim bakacak bize o yuzden bakıcı maşını istiyorum. artık yetkili kişinin vicdanına kalmış 7 kişi elime bakıyor.
ebru bulut

#293 evimin yıkılası

2014-03-12 12:51

merhaba ben çekmeköyden yasıyorum evimi bir kiracı geldi ve duvarlarımı hep kırdı.ve ben bunu belediyeye dilekçe vermeme ramen belediye göz yumdu 2 kere kaymakama yasılı dilekçe verdim ve kaymakam inçeledi.evin eski haline gelmesine gerek gördü ve belediye hale hiç bir yaptırımda bulunmuyor.lütven bir el atın.ve belediye evime gelip beni ve evde oturanları tetit ediyoar.evinizi mühürliyecem diyor anlasın diyor.çok sordurumdayız .saygılarla.

Ziyaretçi

2014-03-14 18:22

BEN MEHMET EMİN ALTAY DİYARBAKIR BİSMİL İLÇESİN DE İKAMET EDEN KURTULUŞ MAHALLESİ 704. SOKAK NO:19 DA İKAMET ETMEKTEYİM 8 ÇOCUĞUMDAN BİRİ OLAN AHMET ALTAY KARS SARI KAMIŞ İLÇESİNDE KAFKAS ÜNİVERSİTESİNDE ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA BÖLÜMÜNÜ OKUMAKTA OLAN AHMET ALTAYIN SON MEZUN OLMASINA SON 3 AY KALA ÇOCUĞUMUN CEMAAT EVİNDE İKAMET ETMEKTEYDİ SON OLAYLAR NETİCESİNDE AK PARTİLİ VE DEVLET YANLISI OLDUĞUMUZDAN DOLAYI ÇOCUĞUMUN AK PARTİ HÜKÜMETİNE KARŞI ZORLA EYLEMLER YAPTIRMAK İSTMİŞLERDİR FAKAT BİZ VE ÇOCUĞUMUZUN ONLARIN YOLUNDAN GİTMEDİĞİMİZ İÇİN KABUL ETMEDİĞİMİZ İÇİN ÇOCUĞUMUZU EVDEN KOVMUŞLARDIR BUNEDENLE BENİM ÇOCUĞUM ŞU ANDA KALACAK YERİ OLMADIĞI İÇİN ÇOK MAĞDUR DURUMDAYIZ SİZDEN KARAYOLLARI MİSAFİRHANESİNDE VEYA DEVLETİN HERHANGİ BİR BARINAĞINDA KALMASINI İSTİYORUM SAYGILARIMLA GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

Ziyaretçi

#295 MAGDURUM

2014-03-14 18:26

#294 2014-03-14 19:22
BEN İBRAHİM CİCAN DİYARBAKIR BİSMİL İLÇESİN DE İKAMET EDEN KURTULUŞ MAHALLESİ 210. SOKAK NO:37 DA İKAMET ETMEKTEYİM 6 ÇOCUĞUMDAN BİRİ OLAN ÖMER CİCAN KARS SARI KAMIŞ İLÇESİNDE KAFKAS ÜNİVERSİTESİNDE ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA BÖLÜMÜNÜ OKUMAKTA OLAN ÖMER CİCAN SON MEZUN OLMASINA SON 3 AY KALA ÇOCUĞUMUN CEMAAT EVİNDE İKAMET ETMEKTEYDİ SON OLAYLAR NETİCESİNDE AK PARTİLİ VE DEVLET YANLISI OLDUĞUMUZDAN DOLAYI ÇOCUĞUMUN AK PARTİ HÜKÜMETİNE KARŞI ZORLA EYLEMLER YAPTIRMAK İSTMİŞLERDİR FAKAT BİZ VE ÇOCUĞUMUZUN ONLARIN YOLUNDAN GİTMEDİĞİMİZ İÇİN KABUL ETMEDİĞİMİZ İÇİN ÇOCUĞUMUZU EVDEN KOVMUŞLARDIR BUNEDENLE BENİM ÇOCUĞUM ŞU ANDA KALACAK YERİ OLMADIĞI İÇİN ÇOK MAĞDUR DURUMDAYIZ SİZDEN KARAYOLLARI MİSAFİRHANESİNDE VEYA DEVLETİN HERHANGİ BİR BARINAĞINDA KALMASINI İSTİYORUM SAYGILARIMLA GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. 05303489866

Ziyaretçi

2014-03-15 09:22

Sayın Başbakanın öncelikle size saygılarımı arz ederim.ben .Bu dilekçesi yazmanın sebebi gercekten cok mağduru benim tum varlığını bursaya bir bara arası aldım oda halkının ve arabanın yardımıyla cok ama cok mahrum cunku gü borclara aldım ve borcumu karşılayacak bir durumun yok ama orda arsa lazım yanlız hic birşey yapamıyorum yane cocuklarin rızasını oraya verdim ben c Okların ile ailem cok mağduru Allah rızası ici siz degerli başbakanın iş yada bara yardımı yapmanızı istiyorum ve bu dilekçe inşallah orda hafife alınmaz sizden gereken merhametlerinizi sıgınmaktayım sayın Başbakanı m bu benim tc dir ..62023100778 ..saygılarımla.. Raif demir er kuş .. saygılarımı size arz ederim. .Elleriniz den önem

Ziyaretçi

2014-03-15 11:03

abc

Ziyaretçi

2014-03-15 11:03

asd

Ziyaretçi

2014-03-15 20:00

neden ünüversitelerde muhtarlık bölümü yok okuma yazma bilmeyen imza atmasını bilmeyen insanlar muhtarlıktan aday koyuyor

Ziyaretçi

2014-03-16 09:39

bir konudan dolayı bir kaç kez hasanpaşa karakoluna gittim sagolsunlar ilgilendiler konuyla ama dikkatimi çeken konu tek yıldız olan komser sonradan masada elinde sigara ve pc de okey oynuyordu konularla ilgisi yoktu mavi gözlü saçı yoktu buruşuk pantolon vardı tuhafıma giden başka konular da vardı ama komser oralı degildi sanırım okey oyunu daha önemli geldi bi kaç kez aynı durummla karşılaştıgım için bilgilendirme ihtiyacı hissettim sonra 3 yıldızı olan başkomser geldi allah razı olsun konuyla bizzat ilgilendi bilginize sunuyorum tşkler allaha emanet olun