bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #384

2014-06-26 18:03

adım serdal 4 çocuk babasıyım buyıl 2 yıllık dikey geciş hakımı kullanarak diyarbakır dicle üniversitesine başladım haftanın 3 gün üniversite 2 günde diyarbakır dadtemde ders alıyorum okula başladıgım zaman datem gördügüm derslerde hocalarımızdan fatih ak teknik resim hocasıdır gündüz çalıştıgımız için satinde derse yetişemiyoruz dedik bize devamsızlıktan kalırsınız dediler ve bize okula tezgah alın gelmeyin denildi derslerdende gecme sözü verildi biz 5 kişi kişi başına 450 tl istediler bizde verdik teknik resim hocası olan fatih ak beni kandırdı ve dersten beni bıraktı ben şimdi ne yapıyım çocuklarımın bogazından kesip onlara verdim karşılıgıda bu oldu bu öneriyi kendileri sundu hesabına gelen ögrenciyi gecirdi çizim bilmeyen bir bayan memura 100 verirken ben den 450tl aldıgı halde beni dersten bıraktı lütfen siz büyüklerden gerekenin yapılmasını istiyorum ben memur degilim asgari ücretle calışan bir taşeron işçisiyim zar zor ayı getiriyorum lütfen siz büyüklerden hakımın aranmasın istiyorum.saygılarımla serdal parlakyıldız