bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #480

2014-10-30 11:59

SAYIN BASBAKANIM:
KIRIKKALE/MERKEZDE ikamet eden bir bayanım. Eşim kaportacıolup 3 çocuk annesiyim.2 çocugum okula gitmekte.
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 4 SINIFTA okumaktayım3 yıl önce maddi zorluklar nedeni ile çocuk gelisim kurs sertifikasiyla SEVGİ ANNESİ olunacagını ögrendim.halk egitim onaylı 360 saatlik ve bu yetersiz dediler. bunun üzerine 6 aylık 1080 saatlik oçocuk gelişim sertifikası aldım ayrıca bilgisayar işletmenligi ve bilgisayarlı muhasebe sertifikam var. SAYIN BAŞBAKANIM belediye hastahane ve sosyal hizmetlere kadro gelecegini ögrendim sosyal hizmetlere iş için gidip gelirken gördümki işe girenler MÜDÜRÜN akrabası arkadası MÜDÜR YARDIMCISININ eşinin arkadasları sevgi annesi ola bilmekte bn ise iş için VALİLİK VE SOSYAL HİZMETLERE gittigimde ise size erzak yardımı yapalım deniyor bn bu kadar okuyup kendimi gelistirdim faydalı olayım diye kalifiye bir eleman egitimine sahibim.Ben iş istiyorum kimseden torpil dil emegimin karsılıgını alıp çocuklarıma helal para kazanmak istiyorum yardım istemiyorum. Ben bir iş sahibi olabilmek için müdür esi arkadası veya akrabasımı olmalıyım? bilgilerinize ARZ EDERİM:
HANDAN BAŞIBOZUK