bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #638

2015-12-04 20:17

Manisa alaşehir egitim alayında askerlık gorevını yapan hakan kazak "ın bölük komutanı çok baskı goruyorlarmıs bütün bölügün piskolojisini bozmuş ben oglumdan şübe tuyar oldum telefonla aradıgında piskolojisin bozuldugunu farkına geldım ve çoçugum telefonda agladıkca benim içim yaniyor ben oglumu oraya vatani görevini yerine getirsin diye gönderdim o kadar daglarda şehit oluyor terorüsle ugrasmayım bizim askerlerimiz ugrasıyor ve pıskolojisini bozouyor ve bi tek benim oglum degil bütün o bölükteki askerlerin piskolojisini bozmaya hakkı oglum izmir gaziemirde akıllı telefon kullanırken yakalatmiş benim ogluma ictimada salak mal diye hakaret etmiş hiç bi hakkı yok o kelımeleri söyleme ogluma ve bütün bölügün önünde demiş demiş ki senin en agır cezanı almak için elimden geleni yapacagım demiş benim oglum terorist degil en agır cezayı alması için ugrasacak oglum sabahın 5:30 da kalkıp her hafta izmire gidip geliyor tsk hizmet ediyor yasak telefonu kullanmıs evet şuçlu ama vatanına ihanet insanlarla bir tutuyor bütün bölüge sorun hepsi ve hepsi hakaret altındalarmiş askerligini uzayacak miş cezasında oqlumun eger o uzadıgı sürece oglum kendine zarar verirse bütün suç o bölük komutanında sizlerinde evladı bi askerin bunlari duydukdan sonra askerlik yapması mümkün mü askerlıkden genclerı sogutuyorlar nasıl bi bölük komutanı benim oglum duygusaldır o çoçugumu ben tsk emanet ettim ben her gün onun aglama seslerini duyarak uyuyamıyorum benım oglumu salak diyor bütün bölügün önünde rendice edemeye hakkı mı var bütün bölük şikayetciymiş hepsi korkusundan şikayet edemiyor mus yazık degil mi o vatan evlatlarına buna bi engel olun artık düşünün onların içinde sizin çoçuklarınızda olabilir di