bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2015-10-29 20:14

Ben ordunun ulubey ilcesinde oturan veulubeyin catallı mahallesinde yaşayan evli üç cocok babasıyım kime baş vurduysam benim su sorunumu çözemediler yaklaşık dört aydır suyum akmıyor. Benim bu sorunumu çözmenizi bilgilerinize arz ederim.

Ziyaretçi

2015-10-31 20:17

Merhaba ben % 45 engelliyim Karabük belediye halk otobüsünden benden 1 lira ücreti alıyorlar. BEN ne zaman ücretsiz bineceğim lütfen bana bir cevap verin. Bunun yapanların 65 yaş ları bozdular. Bizi yazıklar olsun.

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2015-10-31 21:10

Ziyaretçi

2015-11-09 09:32

merhabalar bn ALEMDAĞ 15, FÜZE ÜS KOMUTANLIĞINDA askerlik yapmaktayım şenlikköy hava lojmanlarında görev yapmakta olan sedat astsubay ve gökhan astsubay komutanlar 615099 kantin başkanlığı aracıyla sayım yapmaya giderken görev yrine gitmeden başka bi yere gidip süt yumurta gibi malzemeler alıyor bir çiftlikten ve ayrıca kendi şahsi için araca bebek mobilyaları araca konup kndi evine götürüyorlar ayrıca şahsi için sedat komutan gökhan komutan ve özgür komutan araçla geziyorlar ayrıca şöfürede kiseye söylememesi için teminde bulunuyorlar 

Ziyaretçi

2015-11-11 08:13

MERHABA BENİM İSMİM YAŞAR ZAFER İMAM HATİP ORTA OKULUNDA OKUYORUM. 5.SINIFA GİDİYORUM . 8 DERS GÖRÜYORUM AMA ŞİKAET ÇİYİM KARANLIKTA EVE GİDEMİYORUZ ÜŞÜYORZ 6DERS E İNDİRİRMİSİNİZ

Ziyaretçi

2015-11-13 10:08

Ben malatya battalgazi muftulugune bagli olarak bir yil boyunca kuran kursunda gecici ogreticilik yaptim taseron iscilerin kadroya alinma yasasi kapsaminda kadroya gecmek istiyoruz asil isi yapanlar olarak hak talep ediyorun gereginin yapilmasini arz ederim

Ziyaretçi

2015-11-17 18:32

Fahri Kuran Kursu Öğreticilerinin Kadroya gecmesini istiyorum.İlahiyat Önlisans Mezunuyum 3 yıl kuran kursu ögreticiligi yaptım ve kadrolu kuran kursu öğreticisi olmak istiyorum.

Ziyaretçi

2015-11-19 15:55

ben bu diekçeyi atık yağğ kampanyası olarak düzenlemek istiyoum çünkü yağlı yemeklerin yarısı lavobadan denizlere gidiyor ve deniz canlıların nesli tükeniyor biz de bunu engellemek için böyle proje kurduk

Ziyaretçi

2015-11-23 11:30

Ben dgs ek tercıhle Çukurova Üniversitesi maden Mühendisliğini kazandım ama busene ders alamayacaksınız dıolar maden bu seneders alamayacam neden ek. Kontenjan acıolar 15 gundur bekletıolar burası kontenjan açmamıs olsa baska unıversıte lere yerleşme ıhtımalım cok yuksek tı. Bunun ıcın ne yapmam gerekıo.. Geregının yapılmasını arz ederım
yusuf demir

#635 Re: OYAK istifa dilekçesi

2015-11-24 07:01

Ziyaretçi

2015-11-24 21:49

Ben orduda vatandaşın bir çocuğum var ve işsiz im sadece sizlerden yardım eli uzatmanızı istiyorum borclarim cuvaldi ha para istemiyorum dilenmiyorum da iş istiyorum sadece yasimiz 30 asti is zor bulunuyor su gençliğinden utanir oldum cepte saten para yok is istiyorum

Ziyaretçi

2015-12-03 23:15

Ben narduzu kiz meslek lisesi 2011 senesi mezunuyum aylar once geriye donuk stajerlik icin para odenecegi solendi hemen basvuru yaptim diger arkadaslarimla. dilekcelerimizi 2 gun once filan gonderdiler arsuz meb le gorustum okulunuzun adina parayi yatirdik onlar aktarim yapicaklar hesabiniza dediler okulu aradim defalarca sozlu olarak iletisime girdik ya bir bahane uyduruyorlar ya baskalarina telfonu actirtip yok dediyorlar yada telefonu yuzumuze kapatiyorlar biktik artik biz kimseden sadaka istemiyoruz hakkimizi istiyoruz sunuda solemek isterimki arsuz meb hesabimiza 954.3 gibi bir rakam yaticagini soledi bir haksizlik soz konusu 2012 2013 ve 2014 senelerine ait ogrencilerin hesabina 1.300 tl yatmistir onlar bu parayi alirken neden biz 954 gibi bir para aliyoruz o dönemin asgari ucretine gore degerlendirirsek 2011 ve 2012 senesinin asgari ucret farki 100 tl o halde onlarinda 1.300 degil 1.050 almalari gerekir onlarinki haksa bizlerinkide hak aksi bu bir haksizliktir! Ayrica narduzu kiz meslek lisesini sikayet ediyorum bizi bu kadar sure oyaladiklari ve surekli baskalarina yalan soletirip telefonuda okul muduru emine hanim acip yuzumuze kapattigi icin..gereginin yapilmasini arz ederim.

Ziyaretçi

2015-12-04 20:17

Manisa alaşehir egitim alayında askerlık gorevını yapan hakan kazak "ın bölük komutanı çok baskı goruyorlarmıs bütün bölügün piskolojisini bozmuş ben oglumdan şübe tuyar oldum telefonla aradıgında piskolojisin bozuldugunu farkına geldım ve çoçugum telefonda agladıkca benim içim yaniyor ben oglumu oraya vatani görevini yerine getirsin diye gönderdim o kadar daglarda şehit oluyor terorüsle ugrasmayım bizim askerlerimiz ugrasıyor ve pıskolojisini bozouyor ve bi tek benim oglum degil bütün o bölükteki askerlerin piskolojisini bozmaya hakkı oglum izmir gaziemirde akıllı telefon kullanırken yakalatmiş benim ogluma ictimada salak mal diye hakaret etmiş hiç bi hakkı yok o kelımeleri söyleme ogluma ve bütün bölügün önünde demiş demiş ki senin en agır cezanı almak için elimden geleni yapacagım demiş benim oglum terorist degil en agır cezayı alması için ugrasacak oglum sabahın 5:30 da kalkıp her hafta izmire gidip geliyor tsk hizmet ediyor yasak telefonu kullanmıs evet şuçlu ama vatanına ihanet insanlarla bir tutuyor bütün bölüge sorun hepsi ve hepsi hakaret altındalarmiş askerligini uzayacak miş cezasında oqlumun eger o uzadıgı sürece oglum kendine zarar verirse bütün suç o bölük komutanında sizlerinde evladı bi askerin bunlari duydukdan sonra askerlik yapması mümkün mü askerlıkden genclerı sogutuyorlar nasıl bi bölük komutanı benim oglum duygusaldır o çoçugumu ben tsk emanet ettim ben her gün onun aglama seslerini duyarak uyuyamıyorum benım oglumu salak diyor bütün bölügün önünde rendice edemeye hakkı mı var bütün bölük şikayetciymiş hepsi korkusundan şikayet edemiyor mus yazık degil mi o vatan evlatlarına buna bi engel olun artık düşünün onların içinde sizin çoçuklarınızda olabilir di

Ziyaretçi

2015-12-06 20:34

Çünkü sıkıntılarım var

Ziyaretçi

2015-12-10 08:18

Benim kazanıp hak etmiş olduğum SRC belgesini samsun src müdürlük yanlış adres vermesi sonucu belgem elime geçmeden ankaraya tekrar gönderilmiş.belgenin ankara tarafından en kısa zamanda tarafıma gönderilmesini arz ederim.

Ziyaretçi

2015-12-10 18:35

kahramanmaraş/merkez turgut pekel imam hatip ortaokuluna tablet istiyoruz okulca

Ziyaretçi

#642 seni kandırmışlar burası arz edebilecegin biyer deyil

2015-12-10 21:18

Ziyaretçi

2015-12-14 15:49

ben okanışık istanbul doğumluyum vede sokakta kalıyorum ben eşimlen nereye gitdiysek iş bulamadık vede ne ev bulabiliyoruz nede birşey yapabiliyoruz ben kendim astım hastasıyım vede
ev bulmam lazım
GÜLTEPELİ

2015-12-14 15:54

BEN OKANIŞIK İSTANBUL DOĞUMLUYUM SOKAKTA KALIYORUM EŞİMLEN BERABER 

ASTIM HASTASIYIM VEDE NEEVBULABİLİYORUM NEDE İŞ BİZE YARDIMCI OLUN 

HIRSIZLIK YAPSAK SUÇ  ONUNİÇİN CEZAEVİNDE YATCAM NEGEREK SİZDEYERLİ BAŞBAKANIM VEDE 

DEYERLİ CUMHURBAŞKANIM SİZDEN BİR EV BİRDE YARDIM İSTİYORUM  ALLAH RIZASI 

Ziyaretçi

2015-12-22 14:21

4 çocuk var 1 tanesi böbrek rahatsızı tedavi görüyor 3 taneside okuyor ben 50.000 tl taleb ediyorum bir iş kurmak amacıyla çocuklarıma yetiştiremiyorum devlete millete hayırlı millet olsun diye Sayın:ahmet davut oğlu 1 göz odada yaşıyorum kira veremiyorum kiracıyım hasta olan çocugumada yetiştiremiyorum çalışmıyorum bu yardımı yaparsanız Allah sizden razı olsun yapmassanız yine razı olsun 10 yıllık akp sandık başkanıydım üyenizim sizden yardım talep ediyorum

Ziyaretçi

2015-12-22 15:34

3 tane çocuğum var en büyüğü 7.4 .3.sınafa gıdıyorlar.asgarı ücretle çalışan bırıyım evım kıra.çocuklarım cumhurıyet ilköğretım okuluna gıdıyor ve bunlardan test parası istıyorlar . ben ne yapayım vermedınmıde çocuklarımı rencıde edecek şekılde öğretmenler konuşuyor.ben ne yapayım saygılar.hayırlı   kandıller.

Ziyaretçi

2015-12-25 10:07

MALATYA DARENDE İLCESİNDE YAPILAN GKK BAŞVURUMUZU YAPTIK MÜLAKATLARA KATILDIK FAKAT YAPILAN MÜLAKATLARDAN ÜSÜLSÜZLÜK OLDUĞUNU GÖRDÜK SPOR MÜLAKATLARINDA HİÇ HAK ETMEMİŞ KİŞİLERİN TORPİL LE GECİP SÖZLÜ MÜLAKATA ALINDILAR.BİR KİŞİNİN BABASI GEÇİÇİ KÖY KORUYUCUSU DİGER KİŞİNİN ABİLERİNİN ASKERİYEDE RÜTBELİ OLDUKLARI İÇİN BU KİŞİLERE ÖZELLİKLE TORPİL KULLANILDIGI GÖRÜNÜYOR CAMERE KAYITLARININ İNCELLENMESİYLE HAKKIMIZIN YENDİĞİ ACIKCA ORTADADIR.GEREKLİ MAKAMLARIN BUNUN ÜZERİNDE ARAŞTIRMA YAPILMASINA DİGER 5 ARKADAŞLARIMIZLA İNCELENMESİNİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ...

Ziyaretçi

2015-12-25 10:08

MALATYA DARENDE İLCESİNDE YAPILAN GKK BAŞVURUMUZU YAPTIK MÜLAKATLARA KATILDIK FAKAT YAPILAN MÜLAKATLARDAN ÜSÜLSÜZLÜK OLDUĞUNU GÖRDÜK SPOR MÜLAKATLARINDA HİÇ HAK ETMEMİŞ KİŞİLERİN TORPİL LE GECİP SÖZLÜ MÜLAKATA ALINDILAR.BİR KİŞİNİN BABASI GEÇİÇİ KÖY KORUYUCUSU DİGER KİŞİNİN ABİLERİNİN ASKERİYEDE RÜTBELİ OLDUKLARI İÇİN BU KİŞİLERE ÖZELLİKLE TORPİL KULLANILDIGI GÖRÜNÜYOR CAMERE KAYITLARININ İNCELLENMESİYLE HAKKIMIZIN YENDİĞİ ACIKCA ORTADADIR.GEREKLİ MAKAMLARIN BUNUN ÜZERİNDE ARAŞTIRMA YAPILMASINA DİGER 5 ARKADAŞLARIMIZLA İNCELENMESİNİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ...

Ziyaretçi

#649 Re: OYAK istifa dilekçesi

2015-12-26 17:38

#477: Ahmet - OYAK istifa dilekçesi 

mümküm degil

Ziyaretçi

2015-12-27 17:27

öncelikle ülkemizde teröristler tarafından halkımız zarar görmektedir ve ben bu olayı hazmedemiyorum.henüz 17 yaşındayım ve askeri alana katılmak 2 yıl eğitim görmek ardından teröristler için ölüm fermanı hazırlamak istiyorum. teröristlere öyle işkence ve ölüm hazırlayacam ki Türkiye de adımın duyulması isterim.teröristleri yok edilmesine katkıda bulunmak ve ülkem için her türlü fedakarlığa hazırım ben ve bir kaç arkadaşımın askerde özel her türlü eğitimi almamızı ve bize bu şansı vermenizi arz ederim.