bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #708

2016-05-30 14:28

Benim adım Kübranur Beyaz. Samsun/Terme Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde 9.cu sınıfta okuyorum. Ordu/Ünye'de oturuyorum. Okuluma servisle gidip geliyorum. Coğrafya öğretmenimizden sınıfça çok şikayetçiyiz. Uygunsuz hareketleri, bakışları var kız öğrencilere karşı. Suçumuz olmadığı halde bize lakap takıyor. Bana psikopat veyaz rahatsız diyor tek banada değil Ünyelilere karşı garezi var heralde arkadaşımı ve beni geçirmemiş dersten. Ve ben tek bu dersten kalıyorum. Ve öğretmenimin beni bu dersten geçirmesini istiyorum. Öğretmenimlede konuştum bugün öğretmenim beni dersten geçirirmisiniz dedim. Performans puanımı çok düşük vermişsiniz dedim. Sana fazla bile o puan dedi arkadaşlarımın yanında beni küçük düşürdü. Dediğim gibi öğretmenimin beni bu dersten geçirmesini istiyorum. Dersinde uyuyan öğrencisine ders içi performanlarını 70 80 verip geçirmesi hiç olumlu birşey değil. Ben yine dersinde parmak kaldırdım. Uyumadım. Öğretmenime karşı bir hatamda olmadı şu ana kadar. Hak yemesi normal değil. Taraf tutmasına da gerek yok. Gereğinin yapılmasını arz ederim.