bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #718

2016-07-14 09:13

TARIM VE KOYISLERI BAKANLIĞI bütçesine konan ödenekten ortakların mülkiyetinde uygulanmak üzere ORT.MILK.30 AILE 6 BAŞ 184 BAŞ. DAM .SAĞ. YET.PROJESI Projeden yararlanmak üzere ortamlar olarak ve tarafımıza tarafımıza aittir tahsis edilen krediyi PAZARYERI ZİRAAT BANKASI ŞUBESIMDEN 2 YIL ÖDEMESİZ Kulanmis bulunmaktayız 2013 yılındaki yapilandirmalar üyelerimiz yaralanmamis bulunmaktayız (kaynaklanan sebeplerden) ötürü ödeyememis bulunmaktayiz
Asia alacağı işletilen faizin yüksek olduğunu ve ödeme gücumuzun olmadığını hayvanların hastalıklı olduğundan ötürü zarara uğradığimizi belirttiğimiz halde beyanımızi kabul etmeyerek yasal işlemleri durdurmamislar ve bu konuda bize yardımcı olmamislardir. Yeni bir ödeme kolaylığı sağlandığı taktirde borclarimizi ödemeye çalışacağız uygulanan faiz oranları neredeyse asıl alacak miktarı kadar olduğundan tarafımızca belirlenen faiz oranlarının silinmesini silindiği taktirde veya yapılandırma yapıldığı taktirde borclarimizi odeyebilecegimizi bu konu hakkında bizlere yardımcı olmanızı ve net bir görüş bildirerek ben bizleri mudur etmeyeceğini bildiğimden ötürü muracatim hasıl olmuştur. Konu hakkinda sikayetimin değerlendirmeye alınarak tarafıma bilgi verilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.Hayvanlar bize sözleşmede söylendiği gibi temiz gelmedi hayvanların geldiği sene gelen hayvanlardan birisine broselo hastalığı çıktı bu sebeple işletmem karantinaya alındı ve 6 ay süre ile ne süt satabildim nede hayvan satabildim bu yüzden yem borclarımı odeyemedim çok zarar ettim gelen hayvanların buzağı atimi döl tutmamasi ve ilerleyen senelerde verem hastalığının da çıkması ve bu süre zarfında isletmeminde tekrar karantinaya girmesi ve 2 hissesinin bir arda olup hayvanların hepsinin karantinaya alınması ve bu sebepten çok zarar etmemiz göz önünde bulundurularak icra takibinin durdurularak borcunun faizlerinin düşürulerek ödeme bilecek bir şekilde yapilandirilmasini saygılarımla arz ve talep ederim