bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #743

2016-09-16 07:55

ben 1998 canakkale dogumlu nese sen benım sorunum 4 yıl manısa merkez efendı meslekı ve teknik anadolu lisesınden anestezı ve reanımasyon egıtımı aldım fakat ögretmenlerımızinde yanlıs yonlendırmelerıyle ve meslek derslerının yogunlugu nedenıyle dıger anadolu liselerındekı gıbı dıger derslere yogunlasamadık ve meslek alanında son derece basarılı bır ögrencı olmama rağmen ygs den kendı bolumumu tutturamadım buda benı son derece üzdu yataygecıs hakkımızda elımızden alınmıs ben 4 yıl sevdıgım bu meslek ugruna ailemden ayrı gurbette yasadım maddı yetersızlık nedenıyle devletımızın yurdunda kaldım bu yıl meslek bolumlerı kapatıldı ayrıca yatay gecıs hakkımız elımızden alındı 4 yıllık emegım bosa gıttı ve benım gıbı daha bırcok meslek lıselı ogrencılerınde emeklerı bosa gıtmıs oldu devletrımız surıyelılere ve somalılere yuksek ogrenım hakkı tanıyo ve bıze üvey evlat muamelesı yapıyor kemdı ilimizde yüksek öğretıme devam edemıyoruz kendı ılımın üniverstesı bıle benım basvurumu kabul etmedı o zaman ben nıye 4 yıl bu meslegın egıtımını gordum sadece ygs ye calıssam yetıyormus ne okul nede meslekı notlarımıza bakılmıyor benım bolumume benden yuksek alan ve hıc bır sey bılmeyen anadolu lıselı cocuklar alınıyor bızı8m aldıgım 4 yıllık meslek egıtımı bosa gıdıyor ve bu durum benı cok kırıyor geregının yapılmasını arz ederim. tel 05436418047 tc13615877592