bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2016-09-22 17:51

burdur çeltikçi ilçesinde bulunan yunus emre ilkokulunun yeni inşaat halinde yapımı devam etmektedir. Bu inşaat sahasının içerisinde bulunan binada daha halen öğretimin devam etmesi ,biz velileri çocuklarımızın başında sabahtan akşama kadar başlarında nöbet tutmamıza vesile oluyor. milli eğitim yetkileriyle telefonla arayarak konuyu bildirmeme rağmen hiçbir ilgilenme yapılmamıştır. Çocuklarımız okul bahçesinde kalıp tahtaları ve demir parçaların içerisinde oyun oynadıkları ve aynı zamanda zaruri ihtiyacını ve yemekhane sırasını inşaat alanının 0 noktasında gidermektedirler. Aynı zamanda 40 kişilik küçücük yemekhanede 130 140 kişiye yemek yedirmeye çalışılmaktadır.Çocuklarımız birbirlerinin üzerine yemek dökme korkusundan yemekhaneye yemek yemeye girmedikleri gözetlenmiştir.Bu sorunların yaşanmaması için 5 km ilerdeki kuzköy köyünde bulunan 10 derslik ve 12000 metre kare çim oyun alanı olan okula taşınmasını biz veliler istiyoruz. mevcut dersliklerin yetmediği çocuklarımızın üst üste oturduğu görülmektedir . Bu sıkıntıların giderilmesi için gerekli girişimlerin yapılmasını arz ederim.    Saygılarımla

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-09-22 18:54

Ziyaretçi

2016-09-25 08:00

Benim çok önemli bi şikayetim var ban dönüş yapılmasını istiyorum

Ziyaretçi

2016-09-25 08:03

Ben osmaniyeden zübeyde park hastanesindeki doktoru şikayet etmek istiyorum.belki böyle olmasını istemiyordu fakat ihmal var onların ihmali yüzünden şimdi benim ablam ölümle mücadele veriyor 3sezeryanın ardına normal doğum yapmak istediler kalbi durdu doktorunda hemşirelerinde ihmali var.bana yardımcı olun

Ziyaretçi

2016-09-26 12:47

Ben istanbulda yaşıyorum küçükcekmece sefaköy önunu mahallesi uyuşturucu batağıdır benim oglumuda aynı sekilde alıştırmıslar elimde ölüyo ne olur bana yardım edin ne olur kurtarın tedavı ettirmiyorum yardım edin tedavi ettirin 20 yaşında heryere başvuru yaptim yardim alamadim sefaköy önünü mahallesi polislerinde sikayetciyim bişi yapamiyorlar acil yardim istiyorum telefon numaram 0542 787 01 48

Ziyaretçi

2016-09-26 17:01

Merhaba ben hasret kuru sultangazı mehmet cık ortaokula gıden 5 sınıf ogrencim var, sınıflarımız 60 kısılık bu sekılde egıtım alamayacaklarını dusundugumüz icin bimere basvurduk çogu veli benımle ayni düsüncede lütfen bize yardimci olun rahatsızligımin dıkkate alinmasını önemle rica ediyorum. teşekkürler

Ziyaretçi

2016-09-26 17:10

Kızım kayıp ama hastalık kişisel bozukluğu var kızım kayıp haber anlamıyorum polis yaşının 18kizden büyük olduğu için bir defa bulup yolamış kar birkaçdefa daha kayboldu da esrara alkole alıştırmışlar bulunup dedavisinin yapılmasını istiyorum yoksa sonu ne olacak belirsiz devletin sahip çıkmasını istiyorum bir bir babayım hergünüm öldürdülermi esrarmı satırıyorlar bataklıgamı düşdü korkusuyla yaşıyorum saygılarımmı arzederim

Ziyaretçi

2016-09-27 17:09

Ben Samsun Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek okulunda okuyan bir ogrenciyim ve Kyk da kalıyorum ikinci Öğretim olmam nedeniyle ders saatlerim ve yemek saatim çakisiyor yemek saatini 4 alın lutfen..

Ziyaretçi

2016-09-28 15:45

Kırşehir in kaman ilçesinde yasıyorum 12sınıf öğrencisiyim ilçemizin halk kütüphanesı pazar ve pazartesi tatil nedeniyle kapalı sadece hafta sonu kullanabıldıgımız kütüphanenın pazar günlerde acık olmasını arkadaşlarımla beraber ıstıyoruz

Ziyaretçi

2016-09-28 18:17

Erzurum Pasinler imam-hatip lisesinde okuyan öğrencilerin mutfak nöbetçiligi yapıyor pazar günleri temizlik yapıyor gerekenin yapılmasını talep ediyorum

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-09-29 10:41

Ziyaretçi

2016-09-30 20:52

Yanlışlıkla imzaladım aslında ben dilekçe yazmaya çalışıyordum

Ziyaretçi

2016-10-01 14:09

Malatya imam. Hatipte. Okuyorum. Bizim. Matematikçi cihan. Güngör. Bize. Zorla. Kitap. Aldırtıyor. Ve. Almayana. O. Dersten. Bırakıyor

Ziyaretçi

2016-10-03 11:47

yanlışlıkla imzaladım

Ziyaretçi

2016-10-06 18:14

Merhaba ben Niğde Güllüce köyünden tasimali ile gidip geliyorum köyüm niğde merkeze 5 dakika ama servis 6.30 aliyo 6.50 de okula birakiyo okul daha acik olmuyor 1 bucuk saat bekliyorumm burda milli eğtim müdürlüğüne  sikayet ettim ama ilgilenmediler  sorunumla ilgilenip gereğinin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

2016-10-09 14:11

Sayın Başbakanım Amasya ili Suluova ilçesi Ata mahallesi sanayi bölgesi degil demir kaynakçı çadırcı kamyon tamirhaneleri var evimiz o bölgede kaldırımı komple kaplamıs cadır tamir yapıyor adam sanki dag bası diger tarafta kaynakcı kamyon tamirı yapıyor yol ve kaldırımlar yayalara degil bunlara tahsis, edilmıs gibi çevresınde ikametler var saygısızca belediye bakmıyor cümartesi pazar günü dahi çalısıyorlar etrafı kirletmeleri görsel olarak evlerin arasında en büyük cadde üzerinde çok ironi durum ayrıca ata camii karsısında adam dag basında yasıyor sanki 6 tane köpek besliyor çocuklar okula giderken korkuyoruz duvardan atladı gecen gün çok korktuk adam köpek tüccarlıgı yapıyormus belediye ye şikayetlerimiz var belediye zabıta çok duyarsız bakmıyorlar gecen gün bu köpeklerin yüzünden mobiletli 2 genç peşlerinden kovalayan köpek yüzünden agır yaralandılar duyarsız belediye görevlilerini kınıyor görevlerini yapmıya davetediyoruz
takma

#767 Re:

2016-10-12 10:40

#4: -  

neden sadece kastamonudan kalkacak, tum turkiyeden kalksin

Ziyaretçi

2016-10-14 12:05

malatya battalgazi belediyesi çok duyarsız yollar parçalanmış her gün bir kaza . bu kadar duyarsız olamaz bir belediye , gereğini yapmanızı arz ederim

Ziyaretçi

2016-10-15 18:08

Son sinif kpss ogrencisiyim yurtta internete cok ihtiyacim oluyor ama malesef cekim yok interneti kullanamiyoruz idareye defalarca dile getirmemize ragmen gerekeni yapmadilar

Ziyaretçi

2016-10-16 09:28

servislerin ücretsiz olmasını istiyorum

Ziyaretçi

2016-10-19 10:11

AÖF'NİN YENİ SINAV SİSTEMİ OLAN 4 YANLIŞ 1 DOĞRUYU GÖTÜRÜR UYGULAMASINI DOĞRU BULMUYORUM.

Ziyaretçi

2016-10-23 15:05

Ben Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde okumaktayım. 12.sınıf öğrencisiyim. Dinar Devlet Hastanesinde staj görüyorum. Hemşire hasta ve personel sayısı fazla olmasına rağmen staj parası alamiyoruz. Kanun gereğince 12.sınıfta para almamız gerekiyor ama biz sadece 45TL alabiliyoruz. Biz hakkımız olanı istiyoruz. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2016-10-24 08:52

Sorunlarım var

Ziyaretçi

2016-10-30 13:02

ben istanbul kücükçekmeceden cavit ünal elektirk faturamın çok yuksek gelmesinden şikayetçiyim evi aksamdan aksama kullandığımız halde 107 tl faturam geldi ve bu faturanın sadece 58 tlsi kullanım ücreti olarak belirtilmiş fazla 50 tl yi ödemek istemiyorum elektirik idaresinden şikayetçiyim en kısa surede dönüş yapılmasını rica ediyorum

Ziyaretçi

2016-11-04 06:38

SAYIN BASBAKANIM VE CUMHURBASKANIM BEN 18 YILDIR EPILEPSI HASTASIYIM VE SON BIR YILDIR YATALAK HALE GELDIM YAVAS YAVAS AYAGA KALKIYORUM AMA BÜTÜN VÜCUDUM TITRIYOR ÖZELLIKLE BACAKLARIM TITREDIGGI ICIN YÜRÜMEKTE ZORLUK ÇEKIYORUM SİZİN SAYENIZDE ENGELLI KADROSUNDAN ATAMAM YAPILDI MEMUR OLDUMM VE MILLIYETIM MUDURLIĞÜNCE EVIME EN YAKIN LİSEYE GEÇİCI OLARAK GÖREVLENDIRILDIM ATANDIGIM OKULDAKI MÜDÜR BENI ENGELLI OLDUGUM ICIN HEP HOR GGÖRMEYE BAŞLADI HORSUNUYO HOR GÖRUYO DEVAMLI BANA HAKARET YAĞDIRIYOR HEP ALTTAN ALDIM BANA DEVAMLI ISTESEM SENI BU OKULDAN ATTIRIM DIYEREK FARKLI FARKLI GURURURUMU ISTISMAR EDEREK CIRKIN SOZLERDE BULUNUYOR NE OLUR BANA YARDIM EDIN COK CARESIZIM VE TITREMEMI HALEN HIC BIR DOKTOR ÇÖZEMEDI SIZE YALVARIYORUM ÇOK ZOR DURUMDAYIM BEN ARTIK IYILESMEK ISTIYORUM VE O MÜDÜR HAKKINDA ŞİKAYETTE BULUNMAK ISTIYORUM