bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2016-11-17 08:39

işsiz boşboş geziyorum iş yeri açmak istiyorum bütçem yetmiyor hayvan alıp köye yerleşmek istiyorumm yine bütçem yetmiyor bana yardımcı olunmasını istiyorum

Ziyaretçi

2016-11-17 08:56

işsizim çaresizim iş yeri açımında yada hayvan alımından bana yardımcı olunmasını istiyorum
ADALETSİZLİGİ DENETLE!
Ziyaretçi

2016-11-17 14:03

Ben elazığ firat unuversitesinde okuyan fakir bir ailenin kiziyim.Universitede ilk yilim. KYK burs sonuclarini henuz gordum.benim,ailemin villasi arabasi dukkani mi vardida bana ogrenim kredisini uygun gorduler.evi arabasi olan arkadaslarima geri odemesi olmayan burstan cikti.Buda adalet mi?Yanı sıra ben van depreminde evi ağir hasarli olan depremzedeyim.babam 60 yasinda yasliliktan ve bel fıtıgından dolayi calisamiyor herhangi bir işte.babam beş cocuk okutmakta.bu adalet degil.bursun maddi durumu cok iyi olanlara cıkıp maddi durumu iyi olmayan ogrencilere cikmamasi adalet işi değil.Adaletsizligin denetlenmesi umuduyla GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERIM.

Ziyaretçi

#779 Re: AKBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ...

2016-12-19 13:35

#678: - AKBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ... axess gold vısa kart kullanmaktayım.sürekli müşterinizim.2015 aralık kart hesap özetini incelememde 90.tl, araılık 2016 hesap özetinde 98 tl üyelil ücreti tahakkuk ettiğini gördüm.2015 yılındaki üyelik ücretinin iptali için telefon görüşmesi yaptım iadesi yapılmadığı gibi ayrıca 2016 yılında tekrar uyelik ücreti adı altında borç tahakkuk ettirildiğini gördüm.

bilgim dışında tahakkuk ettirilip kesilen üyelik ücrelerinin(90+98=188.-tl) tarafıma iadesini istiyorum.üylik ücretlerinin tarafıma iadesi mümkün olmadığı takdirde kullanmış olduğum akbank a ait tüm kartların iptal edilmesini talep ediyorum.

gereğinin buna göre sağlanmasını arz ederim.

Ziyaretçi

#780 Re: AKBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ...

2016-12-26 11:17

1. BIU#678: - AKBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ... 

Afyo şuhut kazasina banka veya. bankamatik istiyoruz 

SAYGILARIMLA ORHAN AKCICEK

CEP 05437657419

Sevgi

#781 Okula kayıt için yardım bekliyorum

2017-07-06 23:25

Gaziantep de yaşıyorum adım sevgi Göksün 17 yaşındayım Geçen sene sınıf tekrarı yaptığımdan dolayı bu sene okula gidemedim çünkü aile sorunlarım vardı annem ile babam ayrıldı kafamı derslere veremediğim için okula gidemedim okula devam etmeyi çok istiyorum ama yaşım 17 olduğu için olmaya bilir ihtimali varmış ben büyüklerimden yardım istiyorum ve büyük lerimin bana yol göstere bileceklerine inanıyorum çünkü onlar görmüş ve yaşamış insanlar.  Bir yandanda maddi sıkıntıdan dolayı okulu ma nasıl devam edeceğimi düşünüyorum  ama eğer ilerde devletime hayırlı bir birey olursam başka birşey istemiyorum büyüklerimin yardımına ihtiyacım var  gereğinin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

#782 Re: OYAK istifa dilekçesi

2017-09-21 15:20

Ziyaretçi

#783 Re: mrb

2017-10-20 22:48

#608: -  

Orda cep telefonlarida vermiyolar uzun sure sogrumu 

Ziyaretçi

#784 Re:

2017-11-01 19:54

#476: -  

yazmaya devam edelim

qwe

#785 Neden

2018-01-10 17:10

#65: -  

Ziyaretçi

#786 Re: OYAK istifa dilekçesi

2018-02-14 07:45

sevgi

Sayın başkanım daha önce gölcük asker hast çalısanı idim fakat istemeden hastaneler değisince necati çelik devlete geçtim ve simdi tayinim çıktı kartepe ilçe sağlık müdürlüğünde çalışmaktayım 11 yıllık oyak üyesiyim lütfen bana yardım edin oğlumun ünüversitesi için bu paraya cok ihtiyacım var zaten yasadıklarımız bizi yeterince yıprattı.üyelimin sonlandırılması istiyorum ve birikimlerimi geri almak istiyorum sesimi umarım duyururum saygılarımla arz ederim.

Ziyaretçi

#787 Re: Re: OYAK istifa dilekçesi

2018-03-23 21:07

Mehmet Ali gokulu

#788 Re: AKBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ...

2018-05-12 20:47

#678: - AKBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ... 

Akbank Ankara kredi kartın dan dolayı borcu yoktur kiredi dan dolayı hocadan ve güven varlıktan borcu yoktur yazısı mi gönderdim ama akbank tan maasimi alıyor ve kiredi çekemiyorum beni çalışanlar oyaliyor yardımcınız bekliyorum yatırma tarihi 13 09 2010 saat 09 36 merkez gişe no 12120/1/1 sıranın sorgu  12sorgu no =14606

Ziyaretçi

#789 Re: OYAK istifa dilekçesi

2018-06-30 08:06

merve...

#790 ...

2018-07-21 21:26

SAYIN Başkanim boyle bir duruma izin vermeyecegnizi bildigim için yaziyorum rahatszligimdan dolayi bi kac gundur hastne ile ugrasmaktayim ve dikkatmi ceken bir durum oldu corum EROL OLCOK hastanesnde doktorlarn Ve diger calisma ekiplernn hastalara iyi davranmadiklarni farkettim hastalara bagirma ters cevap verdiklrni gördum bunlardan biride bana yapildi. Böyle bir durumda sizden yardimlarnizi bekliyorum. Saygilarimla...

BAYRAK

#791 Re: OYAK istifa dilekçesi

2018-08-20 15:13

#477: Ahmet - OYAK istifa dilekçesi 

SAYIN ÇUMHURBAŞKANIM ÖNÇELİKLE ELLERİNİZDN ÖPÜYORUM  SAYGILAR VE SEVGİLERİMİ SUNARIM  SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ BEN YAKLAŞIK 20 YILDIR DÜŞÜK DERECELİ  DEVLET MEMURUYUM ASKERİ HASTANELERDE GÖREV YAPMAKTAYDIM VE ŞİMDİ EMRİNİZLE  ASKERİ HASTANELERİ SAGLIK BAKANLIGINA BAGLANDINIZ VE PERSONELDE  DAHİL BİZİM OYAK ÜYELİLİGİMİZ DEVAM ETMEYE DEVAM EDİYOR  VE OYAKDAN YOGUN BORÇLAR İÇİNDE OLDUGUM İÇİN OYAKDA BİRİKMİŞ OLDUGU  MİKTARI ALMAK İSTİYORUZ  OYAK DİYORKİ ASLA VERMEM   MEMURUYETTEN İSTİFA ETMEDİKÇE VERMEM DİYOR SAYIN OYAK

sezer

#792 Staj ücretim yatmadı

2018-10-24 09:10

orman genel müdürlüğünde 2 yıl önce 40 gün staj yaptım staj ücretim yatamadı izmir Ödemiş ogm staj ücreti ödemiyoruz dedi staj ücretimi nasıl alabilirim

Ziyaretçi

#793 Re: Adalet bakanlığı

2018-11-20 08:31

#393: - Adalet bakanlığı 

Aktif pazarlama eskişehirde bir cihaz aldım eşimden boşandıktan sonra bazı nedenlerden dolayı taksitlerimi ödeyemedim icralık oldum anaparanı 1.900 tl. Faiziyle birlikte 3.533 tl.istediler ve tmaaşımın 4 te biri 400 tl. Kesiliyor. Şuanda kalan borcum 1.226 tl. Olması gerekirken şuanda üzerine 1.207 tl. Faiz koyarak benden 2.433 tl. İstiyorlar ben ödedikçe faiz ekliyorlar bu konuda bana yardımcı olmanızı arzederim                                                                                                                                                                           ADEM BAKIRCI                                                                       TLF.05539659177

Leyla

#794 Re: Adalet bakanlığı

2018-12-24 10:32

Eşim şuanda Manisa e tüpi kapalı ceza evinde  madi durumum olmadığından dolayı Mardine sevkini istiyorum ben Mardin de oturuyorum eşimi görmeye gidemiyorum 3 cocugum var madi sıkıntıdan gidemiyorum  16 aydır eşimi göremiyorum 

Mehmet Salih sun 

Bilgilerimi arz ederim 

Ziyaretçi

#795 Re:

2018-12-27 08:28

#476: -  

Bu dilekçe ile oyaktan ayrılabildinizmi acaba. Bendede aynı sıkıntı var

Abdulhey

2019-01-03 20:21

Slm ben yozgat saraykent  ilcesinde oturuyorum iskurdan elaman alacaklaruni duydum muracat ettim ama bize diyorlarki 35 yas ustu adam aliniyor diyor bizim baskan ak partili ne kadar kendi akrabalarini işe aldi kendine oy verenleri baskalariyla ilgilenmoyor biz baskandan sikayetciyiz 

caner

#797 Re: Adalet bakanlığı

2019-01-09 07:36

sayın bakanım ben BATMAN'dan siz yazmaktayım. bakanımyılbaşı akşamı batmanda bir lastikcide hırsızlık olayı olmuş. yapan kişiler daha önceden oğlum ile münasebetleri olduğu için oğlımun üzerine atımışlar suclarını. yapmış olduğum araştırmada oğlımun suçla hiçbir ilgisi olmadığı ve olay gecesi gözetimin altında komşumun oğlu ile kafede idiler, kamera ve şahitlerin olması bunu kanıtlar. olayın ardına düştüm çalınan malları bulduk ve karakola götürürken oğlum poli,s tarafıda alındı. mağdur olan şahısla uzlaşmaya varıldı ve ortada şikayet durumu olmadı. bunu üzerine batmam adelet sarayında görevli hakim nurullah EMLİK ADLİ Hakim suçsuz olan oğlum muhammed yusuf kapucu'yu ceza evine gönderdi. adli kontrol şartı ile bırakması gerekir iken suçsuz birini ceza evine göndermiştir. buradaki hakimlerin kürt olamamızı göz önünde bulundurarak hüküm sürmekteler. sucumuz kürt olmakmı. sayın bakanım bu duruma bir el atıp öğrenci olan oğlum suçsuz yere ceza evinde  bulunmaktadır gereğini yapacağınızdan hiç şüphem yoktur. lütfen bize yardımcı olun. bu hakim hakkında gereğini yapacağınızdan eminim

Ac ev hali

#798 Evime ekmek alamıyorum

2020-04-06 19:26

Bu vurus durumu nezaman basladi yevmiyeyle ise gidiyordum gidemez oldum ve tam 13 gundur ne yag ne seker hicbir kahvaltiligima kadar kalmadi ve hicbir sekilde 13 gundur ekmek alamiyorum evime cocuklarim esim hepten resil oldular bir birikimim de yoktu olsa asla istemem ama dolmusla biryerden bir yerede gidemez oldum koyden yok arabamda neyapacami sasirdim telefon numarami brakiyorum dilekce yazicaktim onuda bulamadim sayfalarda inanin maduriyetim olmasa asla istemem ama napicam yardim bekliyorum disari ciksak ceza is de yok gunluk kazanip gunluk yiyendik yok aimdi 05537125046 numaram k.maras  sekeroba 

Yurdaşan Yavuz Gazi Lisesi

#799 Re:

2020-05-25 06:21

#219: -  

Merhabalar, Yurdaşan Yavuz hocamıza dair yapmış olduğun şikayeti tebessümle farl ettim. Burası bir şikayet kanalı değil. Ben 2004 yılında Ankara Gazi Lisesi'nde Yurdaşan Yavuz hocamızdan ders aldım. Aziz hatıralar bıraktı bir çoğumuzda. Şimdi nerelerdedir bilmiyorum. Bir kere Dost kitabevinin önünde rast gelmiştik. Bana kattığı anlamlı katkılardan dolayı minnettarım. Umarım hocamızın sağlığı ve huzuru yerindedir.

Ziyaretçi

#800 Re:

2020-09-04 09:59

#33: -