ttnet şikayet dilekçesi

Ziyaretçi

/ #79

2013-07-16 07:08

Sayın yetkililer,ben Nevşehirde ikamet eden bir ttnet kullanıcısıyım,tam 18 gün oldu ttnet den bir paket aldım ama hala takılmadı ve kullanamıyorum,ama yinede ay sonu kullanmış gibi fatura ödeyecegim,Bu nasıl bir hizmet nasıl bir profesyonelik,bu nasıl bir zihniyet anlam veremedim,yoksa hala TAŞ devrindemi yaşıyoruz,Hem hizmet yok hemde Nevşehirdeki sorumlu kişi(benim işlem yaptıgım görevli)vurdum duymaz ve kendini haklı zanediyor,Teknik servis dün eve ugradı ama aparat verilmesi gerekiyormuş bana verilmedi ama görevli bana 140 tl tutarında bir alet verdi her ay faturama yansıyacakmış,ve normal olarak bedava olması lazım,neymiş efendim elinde kalmamış 1 ay sonra gelecekmiş,peki bu bana neden paketi satın alırken söylenmedi? yoksa herşey imza atana kadarmı?lütfen bu işe bir çözüm getirin,ve bu kullanmadıgım günlerinde parasını almayın,tüketici korumaya gidecegim ve bu bana karşı yapılan haksızlıgıda avukatım aracılıgı ile araştıracagım,Bir müşteri olarak bana böyle bir hizmet(hizmetsizlik)verilmemeliydi,bana verilen her hizmet para karşılıgı bedeli bu olmamalıydı.
Saygılarımla.
NOT:Umarım bu yazı gerçek bir yetkili tarafından okunur veya ulaştırılır.