ttnet şikayet dilekçesi

Ziyaretçi

/ #98

2013-09-18 10:47

Iskenderun ilçesinden görevim nedeni ile bingöl iline 15.07.2013 günü geldim ve evimi yerleştirdikten sonra, ilk isim internetimi baglatmak için muracaat etmek oldu, olay su ki internetimi baglatmka için bu tarihten beri buradaki bingöl merkez ttnet müdürlüğü ile inanın mücadele ediyorum, teknik problemler nedeni ile bana bağlantının yapılamadığını söylediler, oturduğum bina yeni olduğu için santral kurulması gerekliymis,neyse santral kuruldu ve tekrar müracat ettim, telefonum baglandi ancak ADSL hala nakil olmadı, kendime buradaki mudurlugunuzde muhatap bulamıyorum, mudur beyle goruseyim dedim saat 11;30 da gittiğimde bırakın müdürü 1 personel bile yok, ben mesaimi 1 dakika öncesi bile terk edemiyorum, bu nasil bir kurum. Ayrıca bakınız kaç ay oldu hala internetin bağlanmadı bu süre zarfında 6 defa bu gayri ciddi çalışan kurumla muhatap olmak zorunda kaldım, 1 calisaniniz teknik kısımdan biri bana diyor ki; muracatinizi yaptiysniz pazartesi gelin buraya işinizi takip edin, sanki ben adliyede ,mahkeme takip ediyorum, yok böyle bir dünya sesimi anlatabilecek bana yardımcı olabilecek mudur dahil bingöl telekom mudurlugunuzde kendime ne yazıkki bir muhatap bulamadim. Adamlar benden habersiz nakil islemeini iptal ediyor ve bundan benim haberrim olmuyor. Diğer bir gorevli küçük bir sehir olan bingolde evimin adresi elinde yazılı iken evimi bulmadigi için bei sarıyor ona eğmiş tarif ediyorum. Inanın saka gibi...komik bir kurum ne diyeyim. Eğer burdan da bi sonuca ulasamz isem kanuni yollara baş vuracagim.