ttnet şikayet dilekçesi

Ziyaretçi

/ #101

2013-10-02 09:50

yaklasık 4 aydır ttnet tarafından hem ben hemde esım aranmaktadır kı bu tacız safhasına gelmıstır gunde ucer kez aynı numaradan ve bu numaralarada hegun bır yenısı eklenmekte sızler ısrarla satıs yapacaksız dıye bu derece rahatsızlık vermenızı anlayamıyorum calısan ınsanlar olarak musaıt olmadıgımız ıcın ya kapatmaktayız yada cevap hıc verememekteyız zaten abonelıgımız olan bır kurulustan memnun olmadıgımızda arastırma yaparak gerek basından gerek cevreden sızlere kampanyalarınızı ogrenmekte ve degısıklıklerımızı yapmaktayız ve sızlere donmekteyız bu son uyarım sıstemelrınız nasıl calısıyor bılmıyorum ancak ttnetlı olmayacagım ve bırdaha bu sekılde benı veya esımı ararsanız gereklı ust bırımlere tacızden suclamada bulunacagım bılgınıze
ayrıca bırkere telefonunuza evet deme gafletınde bulundum onuda yuzunuze gozunuze bulastırdılar yanlıs formlar ve yanlıs ucretlı anlasmalar gonderdıler bu ıs guzalıklarınızla benı ve esımı bırdaha ugrastırırsanız sıkayette bulunacagım ılgılı bırımlere ve kuruluslara once sısıtemınızı duzeltın tum ılcelerden herkesı aramayın bır dogru sozlesmelı gondermeyı ogrenın ttnet ıstemıyoruz.................................