Genel Kurmay Başkanlığına

Bir takma isim seçin

/ #32 tezkeremi erken almak istiyorum

2012-05-17 16:19

sayın komutanım dahada öncede yazdım bir daha yazıyorum lütfen dikkate alınız şu an vatani görevi yapmaktayım yaklaşık 9 aylık askerim eşim ve çocuğumu madur bırakmak istemiyorum daha fazla borçlarımda var hacizlik durumundayım bir an önce askerliğimin bitmesini ve sivil haytımda çalışmayı istiyorum ailemi kimse muhtaç etmek istemiyorum ne olur bnada hak verin 9aydır askerim ve kımseden yardım almıyorum askerde pislojim bozuldu askerlikten yana değil bu ama ellerim kolum burada bağlı eşimin isteklerinin yerine getirememek bana zarar veriyor usta birliğini aydın helikopter filo komt. yapyodum bu sıkıntılar arasında çaresiz kalarak intihar girişiminde bulundum ve beni bu ay uşak il jandarma komt. sürgün yaptılar başıma bişey gelse sorumlusu kim olacak neden bana yardımcı olmuyorsunuz komutanım bizde insan evladıyız okuyamadık diye neden 15 ay askerlik yaptırıyolar beni okusalardı okurudum durumumuz yoktu okuyomadım suçum ne ? parası olan askerlik yapmıyor olan yapıyor okuyan az yapıyor okumayan 15 ay yapıyor lütfen bana yardımcı olun tezkerimi arz ediyor saygılarımı sunuyorum komutanım mustafa yağmur t.c. 10499978490 durumu araştıra bilirsiniz