Genel Kurmay Başkanlığına

kenan polat

/ #42 şahsım hk.

2012-06-26 23:33

sayın komutanım manisada 62 gün acemi birliğimde görevimi yaptım malatyaya dağıtımım geldi ve malatyaya geldim gelmez olaydım o birliğe keşke ayağım koluym kırılsaydıda askere gitmeseydim ne sevinçle gelmiştim askere daha 1 gün önce sivil ceza evinden çıktım askerlik aşkından yanıp duruyodum hemen acil şekilde askere kendimi yollattım ama gelecem sizin yanınıza sayın yüce genel kurmay başkanım eğerki siz beni dinlemezseniz sizin kurmay başkanlığınızın tepesinde atlayacağım 2 çocuğuma artık ilkten allaha sonra size emanet zaten bu yüzden bunalıma girdim sivilde 6 cı kattan atladım bütün dünya izledi bilgisayarda hale internetlerde kayıtlı ben sakaryada oturuyom daha neler neler oldu o birlikte beni hep susturdular ama susmuyacam artık gerçi aradan 5 sene geçsede fark etmez numaram 05355129040 param olmadığı için gelemedim hale şuan param olsa atlarım uçaha veya otobüse gelirim bi dünya suç açtlar hakkımda o birlikte daha 7 günlük askerdim o birlikte ama neyse bunu okuyun çağırın beni yoksa ben canlı yayına çıkıp herşeyi anlatacam yanınızda gelince daha anlatırım yeter artık maf etti beni o birlik yanına kalmıyacak bunlar