Genel Kurmay Başkanlığına

Ziyaretçi

/ #44 selahattin kaya 5376738913

2012-07-05 11:14

genel kurmay başkanlıgına :sayın komutanlarımın dikkatine ben zonguldak eregli 1981 dogumlu selahattin kaya 81/3 vatan görevi muayenemde saglıklı bir şekşilde askere gittim ama komondo olmak için acemi egitimnde belirli evrelerden sınamalardan gecerken askerde rahatsızlandıgımı ögrendim 6 ay hava degişimi aldım malatya 200 yataklı askeri hastanesinden ve bu sürenin bitiminde ankara 600 yataklı mevki hastanesinde hastalıgımın devam ettigini ve kalıcı bir rahatsızlık oldugunu söylediler çürük verdiler ve bende askerlik yapmak istedigimi ve bunun içiçn komondo olmak istedimi söyledim ve komutanlarım izin verdi ama kimseye bahsetmemem hakkında uyarıldım ve bahsetmedim ama askerlikten sonra hiç bir işveren beni işe kabul etmiyor saglıgımdan dolayı askeriye ye dilekçeler yazdım iş bulma kurumuna yönlendirildim ben yaya geldim genel kurmay başkanlıgına kapıdan alınmadım ben türk evledi olarak üzerime düşen görevimi yaptım saglıgımı kaybettigim halde askerligimi vatan görevinşi bitirdim gerekirse seve sevede canımızı veririz vatan için ama vatanımın da bu vatanımında emanetcileriysek herkes görevini en iyi bir şekilde yapacak ben askerde saglıgımı kayvbettim iş bulamıyorum AİLEM AÇ çocugum var bakamıyorum ilçemizde erdemir oyak şirketleri var siizn aracılıgınz
ile bu şirketlere girmek istiyorujm saygılarımla