Genç Akademisyenlerden Başbakan'a Yanıt

Quoted post

Ziyaretçi

2012-02-08 23:30

Bu dilekçeyi ben iki akademik çalışma yapan gencin annesi ve sorumlu bir vatandaş olarak imzalıyorum.

Yanıtlar

12

#57 Re: KONU "DİNDARLIK" DEĞİL

2012-02-09 13:19:49

#1: -

KONU DİNDARLIK DEĞİL KONU İSLAMOFOBİ,, KONU  İSLAM,,,  İSALAMA VE  MÜSLÜMANLARA KARŞI  HAZIMSIZLIK..  KONU BAŞBAKANIN KENDİNİ DİNDAR MÜSLÜMAN OLARAK TANIMLAMASI ...    NAMAZ  KILAN, EŞİNİN BAŞI ÖRTÜLÜ BESMELE ÇEKEN BİR BAŞBAKAN İSTENMİYOR DA ONDAN...

EVET  KONU DOĞRUDAN DOĞRUYA "İSLAM"..

Ziyaretçi

#64 Re:

2012-02-09 13:37:18

Hem genç değilim hem akademisyen değilim.

İmzalamıyorum.

Horizontal

#155 Re:

2012-02-10 00:12:47

oooo bakıyorumda nerede bir 8-5 bankamatik memuru, intihalci hırsız,paragöz öğretim görevlisi,üniversite okuyorum ayağına kadın-erkek peşinde taksim-cihangir arası mekik dokuyan tiki varsa hepsi toplaşmış ağlaşıyorlar....!!!!

Vah vah ne kadar üzüldüm halinize,ahvalinize... Çevik bir paşa gelsinde bir tank yürütüp kurtarsın sizleri yoksa bu kafayla buradan kaçıp sığınabileceğiniz bir ülkede kalmadı.. Kemalistliğin en büyük yan etkisidir zaten,çağı 2 asır geriden takip ettiriri adama böyle,yazık valla...:)

Ziyaretçi

#338 dilekçe neden kapatıldı?

2012-02-18 01:57:48

Sufi

#347 Re:

2012-02-20 19:30:30

Din;1 format, dogma, kosulsuz sevgi onunde 1 filtredir. 'Dindas'larin otesi dislanir, tarih boyunca belalarin ve akan kanlarin buyukleri din savaslarindan kaynaklanmistir. Dindarlik, ahlaksizligin usta maskesi, dinsizlik sevgi okyanuslarina yelken olabilir. Dinsiz, Sufi ve 'bilge', teist olabilirsiniz. Anlamadiginiz dilde ezber ve bir yapiya gidip rituel uygulamak size hic1 seyin kapisini acmaz. Gokten ancak meteor iner. Ateist, teist veya dindar olmak kisinin ozgur secimidir ve birinin digeri uzerinde ayricalik, ustunluk, baski kurmasi kabul  edilemez.

Ne mutlu 1 'hic' olabilenlere!