Genç Akademisyenlerden Başbakan'a Yanıt

Quoted post

MuhalifeCevap

#231 Re:

2012-02-10 18:13

#7: Muhalif -

Haklı oldugunuzu düşünüyorum. Başbakan haksız tabiki ama bu olayın propagandasını yapan kendini Atatürkçü ilan eden gençliğe yazık diyorum. Ben bir başbakan fanboyu değilim fakat solcu cephesinin de bu tip münakaşalara girmesi ve insanları manipüle etmesini çok SIĞ buluyorum. Laf uzattıkları başbakan'dan farkları kalmıyor.

Yanıtlar

UFuckingKiddingMe

#233 Re: Re:

2012-02-10 18:17:32

#231: MuhalifeCevap - Re:

"Haklı oldugunuzu düşünüyorum. Başbakan haksız tabiki ama bu olayın propagandasını yapan kendini Atatürkçü ilan eden gençliğe yazık diyorum. Ben bir başbakan fanboyu değilim fakat solcu cephesinin de bu tip münakaşalara girmesi ve insanları manipüle etmesini çok SIĞ buluyorum. Laf uzattıkları başbakan'dan farkları kalmıyor."

Aynen solcular çok önyargılı davranıyorlar, bu bir gerçek. Dediklerinize tamamen katılıyorum.

Ziyaretçi

#260 Re: Re:

2012-02-10 23:35:13

#231: MuhalifeCevap - Re:

Metnin içerisinde "biz Atatürkçüyüz" diye bir ibare yok. Çünkü bu izan yoksunluğuna karşı çıkmak Kemalist olmayı gerektirmez. Her "laiklik" lafı duyduğunuzda kuyruğunuza basılmış gibi "Amanın Kemalistler!!!" diye yaygara koparmanın manası yok. Laiklik kavramını Kemalizm üretmedi.