Genel Kurmay Başkanlığına

Quoted post

yağız

#57 Tek Kol Askerlik Yapamıyorum ...

2012-12-29 11:50

Ben 01.11.1992 Doğumlu Adana \ Ceyhanda Yaşıyorum . Askerlik Çağım Geldiği İçin Askere Geldim.Şu An Kars \ Sarıkamışta Vatani Görevimi Devam Ettiriyorum Ama Tek Sorunum İlgisizlik Tabip Doktorların İlgisizliği Sakat Kolla Askerlik Yapıyorum Burada Hava - 35 ila 40 Arası Kaldıramıyorum Eğer Kendi Canıma Bi Zarar Geldiğinde Mahemeye Başvurucam Ve Burdaki Askeri Hastendeki Ortapedi Doktoru TabipYüzbaşı Halis Atıl Atilla Denen Sahsı Mahkemeye Vermeye Kararlıyım . Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim .

Oğuzhan Yağız

Tank Çavuş

Tank Tabur Görev Kuvveti Komutanlığı 1.ci Tank Bölüğü

Yanıtlar

Ziyaretçi

#64 Re: Tek Kol Askerlik Yapamıyorum ...

2013-02-19 18:57:50

atıl yüzbaşının hakkını yemeyin iyiliklerini inkar etmeyin  boş yerede iftira atmayın

her askere evladı gibi davranır işini mesleğini çaktırmadan sorar şartar elverdiği sürece özellikle fakir askerleri hemen yardımcı 0lur tabiki zengin fakir gibi bir ayrım yapmaz ama sizde bilirsinizki zengin çocukları özel hastane gibi yerleri seçer genelde atıl yüzbaşıyı genelde askerler belim ağrıyo deyip apor hava değişimi almak için meşkul eden askerlerle kapısı dolup taşıyor dürüst askerlere elinden geleni yapar  ortapedi konusunda çok bilgili bir doktordur  kendisin allah azı olsun

Azer Bülbül

#193 Re: Tek Kol Askerlik Yapamıyorum ...

2019-10-28 05:27:49

#57: yağız - Tek Kol Askerlik Yapamıyorum ... 

Kardeşim halis atil atilla dışkapı mevkideki doktor mu