T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

#101 Re:

2014-07-24 14:40

#92: -

Selam,

abicim sen haftada sadece bir gün mü calisiyorsun? Tabi keserler dua et seni kesmemisler :)) 1 gün is olmaz tabi en az haftada 5 gün calisaceksin! Hafta sonu da dinlenirsin artik.

Saygilarimla

Durdu

Ziyaretçi

#102 Re: çocuklarım

2014-07-24 14:42

#22: - çocuklarım

Selam,

Allah yardimcin olsun!

Saygilarimla

Durdu

Ziyaretçi

#103 Re:

2014-07-24 14:44

#17: -

Selam,

simdi birsey diyecem ayip kacacak ama hak ediyon alkohol icene kadar esegin ...... ic geriiiii

Saygilarimla

Durdu

Ziyaretçi

#104 Re:

2014-07-24 14:46

#35: -

Selam,

Allah yardimcin olsun!

Saygilarimla

Durdu

Ziyaretçi

#105 Asiye Tipirdamaz

2014-07-25 10:49

Heyyy Allahim nedir ISRAEL ettikleri nasil bakabilyorsunuz nasil hic birsey yapilamaiyor Insan oglunun akli almiyor neden kimse birseyler yapmiyor neden ülkeler ayaga kalkamiyor okadar mi korkuttu göt Kadar ISRAEL okadarmi tirsti millet, Insaallah Allah o köpekleri tek tek elime düsürür, Insallah Allah o günleride gösterir, Insallah o cocuklara ettikleri yanlarina kalmaz, Insaallah gelecekleri o cocuklardan cok daha kötü olur, Insaallah hak ettikleri gibi geberirler, Insallah hak ettikleri gibi cekerler, Insallah bu yer yüzünden er yada gec silinirler, Insaallah benim elime düserler,........Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!

Ziyaretçi

#106 Asiye Tipirdamaz

2014-07-25 10:54

Insaallah ISRAEL bastaki malukat elime düsersin! seni sisler yavas yavas tek tek aheste aheste sislemessem, cimbizla tek tek yavas yavas yolmassam, senin derini cakallara, etini aslanlara, kemiginide canavarlara vermessen, tüüüüüüüüüüüüüüüh benim suratima! Allah belanizi versin Allah sizi bildigi gibi yapsin ISRAEL, Allah ettiginizi yaniniza koymasin, Allah ettiginizden cok daha fazla yapsin, Allah sizi bildigi gibi yapsin, serefsizler!

Ziyaretçi

2014-07-29 06:26

Selamın aleyküm.öncelikle rahatsız ettigim için özür dilerim.bizim sıkıntımız su babamız cezaevinde af olmasını bekliyoruz cumhurbaşkanı secimi öncesi ve sonrası olucak diyorlar bunun gerçeklik payı var mı varsa da ne zaman!lütfen cevabınızı bekliyorum babamın durumu cok kötü belki cok kısa bir ömrü kalmış olabilir en azından bu kısa gunünde yanında olmak istıyorum lütfen ne zaman bu af yapın artık .bitsin bu eziyet

Ziyaretçi

2014-08-11 15:24

Antalya halini gece 1 öğle 12 eve gitmesi gerekiren gece 1 de gelip akşam 6 da eve gidiyolar çocuklarını günde bir sahat görüp uyuyolar bazıları hiç eve gitmiyolar haftada 1 gün izin var oda bazen yine çalışıyoruz nolur dilekçemi kabul edin teşekür ederim

Ziyaretçi

2014-08-12 11:25

öncelikler ellerinizden öper saygılarımı iletirim başkanım sizden arzum birazda olsa destek çıkmanız ben hatay kırıkhanda yaşıyorum 2 yaşındayken babamı kaybermişim annemde bizi bırakıp gitmiş 3 kardeşiz abim kendi halinde nerde oldugu bellisiz bacıom evlendi ben ise evlendinip ayrıldım 1 buçuk yaşında bi kızım var eşimden ayrıldım bide baba annem var 75 yaşında gözönden amaliyatlı gözünün biri görmüyor ve ben askerim sadece 3 ayda bi dul maaşı alıyo geçim durumumuz yok askerde ne kendime bakabiliyorum nede aileme size saygılarımı iletir sizin vicdanınıza bırakırım buda tcem 372 14 655 58 size yaln gelebilir belki girip baka bilirsiniz başkanım saygılarımla

Ziyaretçi

2014-08-14 14:06

eşim turkmenistanlı resmi olarak evliyim turkmenistana pasaportunu yenilemeye giti 1 bucuk sene ceza verdiler eşimin yanım da olmasını istıyorum bu nasıl devlet yabancı şube benim le ilgilen medi devletimize 5 yada 8 milyar verdim şimdide ilgilenen yok bu devletim ben madurum nolur yardım cı olun bana yada turkmenistana işe gönderin calışır eşimi görurum bari nolur yardım cı olun allah rızası için
zaza

#111 devlet

2014-08-14 14:15

yardım cı olmanızı dilerim başbakanım evliyim eşim turkmenistanlı 1 bucuk sene ceza verdiler turkmen konsolosu bizim dev letimizin bana yardım cı olmasını diliyom eşimin yanımda olmasını istiyom eşimin butun vergisini devletimize verdim niye yardımcı olmuyorsunuz öl deyin ölurum devletim icin bana yardım cı olmanızı diliyom 05343549434 cevabınızı bekliyorum başbakanım saygılar

Ziyaretçi

#112 turkmenistan

2014-08-14 14:17

bana yardım cı olun eşim turkmenistan da rehin kaldı bunasıl devlet mavyamısınız bana niye yardımcı olmuyorsunuz ben devletim için ölurum

Ziyaretçi

#113 bana yardımcı olunRe: turkmenistan

2014-08-14 14:20

#112: - turkmenistan 

başbakanıma rica ediyom eşim turkmenistan da rehin kaldı yardımcı olmanızı diliyom resmi olarak evliyim eşimin yanım da olmasını istıyom

Ziyaretçi

2014-08-14 14:20

ljydfğtyırtuj

üt

ruşlkipjmptofurytruğbjöm yuğtumjbüğ

Ziyaretçi

2014-08-14 14:21

ihrjt-0gh

e-o

Ziyaretçi

2014-08-27 15:23

Bizim mahalle muhtarını muhtar yaptık ama muhtarlık 1saat acık oluyor kendisine burası bir kurum 5den önce kapatamazsın dedik bizlere hakeret ediyor evrak islrimizin aciliyetinde muhtarlık kapalı olup kahvede oturuyor gereğinin yapılmasını istiyorum

Ziyaretçi

2014-10-26 19:01

devlet demiryollarından şikayetciyim aldığım biletin parasını ödemeden polatlıda indirdiler ben hakkımı istiyorum . TTDD nin gerekeni yapılmasını ücretimin geri ödenmesini de saygılarımla arz ederim

Ziyaretçi

2014-11-07 22:25

SLM SAYİN BAŞKANİMİZ ELLERİNİZDEN OPERİM BEN AİLEM İÇİN YAZİYOM BENİM BABAM YUZDE 50 ORTEPETİ ENGELLİ 1974 DOGUMLU İLKOKUL MEZUNU BABAM ÇÖK KEZ YAZDİ ARADİ FAS ÇEKDİ BENDE ÇÖK KEZ YAZDİM VE ARADİM ADAŞİMADA 4 SFER MEKTUP VERDİM KORUMALARİNA CUMHUR BAŞKANİMİN 2 NİĞDE 2 DE KEYSERİDE ÇÖK KEZ CUMHUR BAŞKANİMA VE BAAŞBAKANİMA BAKANLARİMA VEKİLLERİME YAZDİK NOT ALDİK DEDİLER AMA BİR SONUŞ ALAMADİK NİĞDE VEKİLLERİMİZDE BİLİ YOR BİZİM DURUMUZU BENİM BABAM DAHA ONCE İŞKUR TARAFİNDAN TYPÇ DEN İŞTE ÇALİŞDİ BU SENE TEKLAR BAŞVURDU AMA OLMAZ DEMİŞLERİŞTEN ÇİKALİ 3 AY YADA 6 GEÇMESİ GEREKİ YORMUŞ BABAMA EŞİN BAŞVURSUN DEMİŞLER ANNEM BAŞVURU YAPDİ AMA ANNEMEDE ÇİKMADİ BİZİMLE LUTFEN İLGİLENİN BİZE NİĞDE VALİMİZ VE VALİ YARİMCİMİZ İLGİLENDİ VEKİLLERİMİZDE İLGİLENDİ İLBAŞKANİMİZDA BİLGİSİ VAR AMA BİR SONUŞ ALAMADİK LUTFEN BİZE YARDİMCİ OLUN BENİMLE ARKADAŞLARİM DALGA GEÇİ YOR ADİN FURKAN TAYYİP AMA BABANA BİR İŞ BULAMADİN DİYORLAR BAŞBAKANKAN ADAŞİN SESİNİ DUYMADİ BUNDAN SONRA HİŞ DUYMAZ CUMHUR BAŞKANİDA OLDU DİYORLAR ÇÖK ZORUMA GİDİYOR KASABADA BİR EVİMİZ VAR ODA BOÇDAN DOLAYİ SATİLACAK BİZ 3 KERDEŞYİZ 2 ERKEK BİRDE KIZ KERDEŞİM VAR BİR YAŞİNDA BEN LİSE 2 YE GİDİYORUM KERDEŞİMDE LİSE 1 GİDİ YOR ALLAHİM ŞAHYİTKİ BAŞKALARİNİN VERDİ ELBİSELERİ GİYORUZ KIZ KERDEŞİME YERİ GELİ YOR BEZ BİLE ALAMİ YOK EVDE YAG OLSA ŞEKER YOK ŞEKER OLSA TUP YOK ALLAH RAZİ OLSUN 40 TORBA KOMUR ALDİK DEVLETİMİZDEN VEENLERDEN ALLAH RAZİ OLSUN BİLİ YORUM CUMHU BAŞKANİM VE BAŞBAKANİM VE BAKANLARİMA ULAŞA BİLSEM ADİM FURKAN TAYYİP GİBİ EMİNİM BABAMA İŞ VERCENE BİZE YARDİM EDECENE BİLİ YORUM KORUMLRİ BNİM VERDİM MEKTUPDA ELİNE GEÇMEDİ ADAŞİMİN CUMHUR BAŞKANLİGİNİ ARİYOK ARMA FAS ÇEK DİYORLAR YAZDİYORLAR BAŞBAKANLİGİ ARİ YOK AYNİ DİYORLAR BAKANLARİMİZİ AARİ YOK ONLRDA AYNİ DİYOR NE YAPDİKSA SESİMİZİ DUYURAMADİK YAZİLARİMİZİ DEVLET BÜYÜKLERİME İLETMİ YORLAR LUTFEN SİZ OLSUN ABİLRİM VE ABLALARİM BENİM YAZİMİ OZELLİKLE CUMHUR BAŞKANİMA BAŞBAKANİMA AYŞENUR BAKANİMA ÇALİŞMA BAKANİMA İLETİN ELİNİZİ AYAGİNİZİN ALTİNİ OPEYİM ÇÖK PERİŞANİZ LUTFEN BİZE İŞ VERİN NİĞDE DEVLET HASTENESİNDE DANİŞMAYA İYTİYAŞ VAR EDİKLİ KAPALİ SPOR SOLONUNDA HİZMETLİ İYTİYACİ VAR NİĞDE ÇÖK YERDE HİZMETLİ İYTİYACİ VAR EDİKLİ KASABAMİZDA OKULLARDA HİZMETLİ İYTİYACİ VAR BABAMA LUTFEN GEÇİCİDE OLSA KAMUDA İŞ VERİN LUTFEN SİZ OLSUN BİZE YARDİMCİ OLUN İŞ KURA KAYİT YAPDİ DEMEYİN VAR ORDA KAYİT BABAMİN İŞKUR İŞCİ ALA BİLİR DEMEYİN ŞUNKU İŞCİ ALİMİNİ NE KADAR İŞKURDA ALSA AMA İLBAŞKANLİGİ YAPİ YOR BİZİM BİR ALLAHİMİZ VAR BİDE ADAŞİM VAR LUTFEN BİZİ ZOR DURUMDAN KURTARİN AİLE DUZENİMİZ BOZULACAK BABAMİN KENDİSİNE BİR ŞEY YAPMASİNDAN KORKUYOM LUTFEN KENDİNİZİ BİZİM YERİMİZE BİR AN OLSUN KOYUN SİZLEDE ORALARDA ÇALİŞALİM DİYE ÇÖK KIŞİYE YAZMİŞİNİZ YADA BİRİLERİ SİZLRDE YARDİMCİ OLMUŞ DUR SİZDEN TK İSDEDİM BENİM YAZİMİ İLGİLİ YELERE İLETİN PARAMİZ OLSA ALLAH ŞAHYİTKİ ANKARAYA GELECEYİZ BABAMLA CUMHUR BAŞKANİMLA YADA BAŞBAKANİMLA GORUŞUNCEYE KADAR GELMEYECEYİZ LUTFEN ŞU ARKADAŞLARİMİN DİLİNDEN KURTULAYİM HATAM VARSA OZUR DİLİ YOM ELELİNİZDEN OPERİM DERT BİR DEYİL ELVAN ELVAN DAHA ÇÖK YAZACAGİM VAR AMA YAZMİ YORUM ABİLEİRM ABLALARİM LUTFEN YAZMİ ADAŞİMA VE BAŞBAKANİMA İLETİN SAYGİLAR ALALHİM YARDİMCİNİZ OLSUN SİZLERDE ÇÖK ZORDASİNİZ BİLİ YOM AMA BİZ DAHA ÇÖK ZORDAYİZ ALLAHİM HERKESİN YARDİMCİSİ OLSUN DEVLET BÜYÜKLERİMİN OMRUNE OMUR KATSİN OMRULERİ UZUN OLSUN ÜLKEMİZ ÇÖK ZOR GUNLR GEÇİRİ YOR BİLİ YORUM HOŞCA KALİN ALLAHİMA EMENET OLUN ÇÖK ACELE LUTFEN 0538 371 12 69

Ziyaretçi

2014-11-07 22:27

SLM SAYİN FURKAN TAYYİP 1998 DOGUMLUYUM NİĞDE EDİKLİ KASABASİDAN YAZİ YOM CUMHUR BAŞKANİM VE BAŞBAKANİM VE BAKANLARİM BÜTÜN DEVLET BÜYÜKLERİME SESLENİ YOM BENİM BABAM YUZDE 50 ORTEPETİ ENGELLİ DOGUŞDAN İLKOKUL MEZUNU 1974 DOGUMLU BABAM BENİM BABAM DAHA ONCE İŞKURDAN TYPÇ DE ÇALİŞDİ 9 AY AMA İŞ BİTDİ 3 AY OLDU İŞ BİTELİ TEKLAR ALİM VARMİŞ İŞKURDAN AMA BABAMA DEMİŞLERKİ BİR ÇALİŞAN BİR DAHA ÇALİŞAMAZ YONETMELİK BOYLE DEMİŞ LER BİZ ÇÖK ZOR DURUM DAYİZ LUTFEN BABAM TEKLAR İŞTE ÇALİŞSİN BİZ PERİAŞN DURUM DAYİZ BİZ 3 KERDEŞYİZ 2 EREK BİRDE KIZ KERDEŞİM VAR 1 YAŞİNDA YERİ GELİ YOR BİZ KERDEŞİME BEZ BİLE ALAMİ YOK BEN LİSE 2 YE KERDEŞİMDE LİSE 1 BAŞLADİ BİZ UZERİMİZE KİYEFET BİLE ALAMİ YOK BİZ ÇÖK PERİŞANİZ LUTFEN BABAMA İŞ VERİN TEKLAR ÇALİŞDİ OKULDA ÇALİŞSİN BABAMİN ÇALİŞDİ OKULDA VE YANİNDAKİ OKULDA HİZMETLİ İYTİYACİ VAR LUTFEN SESİMİ DUYUN ALLAH RAZİ OLSUN NİĞDE VELİMİZDEN VE VALİ YARDİMCİMİZDAN VE OZEL KALEMLERİNDE ELİNDEN GELENİ YAPİ YORLAR BİZLERE AMA DEVLET BÜYÜKLERİMİN OZEL KALEMLERİ VE DANİŞMANLARİ ÇÖK KEZ ARADİK YAZDİK FES ÇEKDİK HER ARADİMİZDA YİNE FAS MEKTUP YAZDİYORLAR ADİM FURKAN TAYYİP GİBİ BİLİ YOM ADAŞİM SESİMİZİ BİR DUYSA BAŞBAKANİM DUYASA BAAKNLARİM DUYSA BİZE YARDİM Cİ OLACAKALRİNİ BİLİ YOM AMA OZEL KALEMLERİ VE DANİŞMANLARİ YAZİMİZİ VE ARADİMİZİ SOYLEMİ YORLAR LUTFEN ÇÖK ACELE BİZE ARADİM EDİN BABAMA İŞ VERİN BOÇLARİMİZDAN DOLAYİ KASABAMİZDA BİR EVİMİZ VAR ODA SATİÇA ÇİKDİ ALLAH PEYGEMBER AŞKİNA DEVLET BÜYÜKLERİME SESİMİ DUYURUN BİZ PERİŞANİZ BİRDE BENİMLE ARKDAŞLARİM DALGA GEÇİYOR ADİN FURKAN TAYYİP AMA BABANA İŞ BULAAMDİN DİYORLAR BAŞBAKANKEN SESİNİ DUYMADİ CUMHUR BAŞKANİ OLDU SESİNİ HİŞ DUYMAZ DİYORLAR LUTFEN ADAŞİMA BAŞBAKANİMA SESİMİ DUYURUN OZEL KALEM VE DANİŞMAN ABİLER VE ABLALAR SİZE KIRICI OLDUMSA OZUR AMA ÇÖK ZORDAYZİ ANLAYİN BİZİ ARTİGİN NEDİYECEMİ NE YAZACAMİ BİLEMİYOM DERT BİR DEYİL ELVAN ELVAN SAYGİLAR ELLERİZDEN OPERİM BABAMİN TCSİ 274 193 47 984 ALLAH AŞKİNA YETER GAYRİ OZEL KALEMLER VE ANİŞMANLAR SİZE DİYON BEN UTANDİM YAZA YAZA ARAYA ARAYA BİRDE SİZ ARAYİNA YAZİNDA BEN UTANİYİM 0538 371 12 69
gcdhchcjjcjf

#120 tablet

2014-11-17 23:45

Lütfen artık biran once  izmir karabağlar eserkent ibrahim kavura tablet dağıtılsın 5.sınıflara haksızlık asıl bize dağitılmali sırtımiiz kopuyor

kar tatilini isteyen garip

2015-01-08 17:19

9 ocak cuma günü bursa da okullarìn tatil edilmesini arz ederim çünkü ayaklarımız üşüyor  okul uzak zaten lütfen yapın çünkü donuyoz ve ustlerimiz ıslanıo annemiz babamız kızıyor lütfen yalvarırım tatil yapın

Ziyaretçi

2015-02-19 19:28

6senedir babam calışmıyor hasta bendede colyap hastalıgıvar kardeşimin ayagısakat maşıyok bize bakacak kimse yok madidurumdan dolayı ünüvesiteye kidemiyorum noulur 1
ali deger

#123 yardım eli

2015-02-19 19:34

nolur devletizden 1 care bekliyoruz sayın başbakanız recep tayıp erdogan

Ziyaretçi

2015-03-13 16:45

receptayip erdogan miletlerin ekmeklerile onuyo verdihimiz oylar aramsıklım olsun
emir

2015-03-13 16:46

recep tayipbiletin   ekmeyile  onarsaöbürdüyada   neyapasak